Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
remont
#31
Gdybyście potrzebowali wykonać remont czy budowę małego podjazdu to sprawdzi wam się dobrze asfalt na zimno. Wychodzi to niedrogo a jest to solidne, trwałe rozwiązanie i w dodatku wykonacie prace sami, bez specjalistycznych narzędzi i obróbki surowca. Już podaję namiary - asfalt w workach na zimno kupicie w Degamex z okolic Krakowa. Po szczegóły skierujcie się na ich stronę internetową.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Przy remoncie domu od tego jak zrobimy jego ocieplenie zależy jak będziemy się czuli w nim, żeby ciepło nie uciekało, trzeba postawić na porządne ocieplenie. Za pomocą tego artykułu http://www.san-pas.pl/jakie-sa-rodzaje-termoizolacji/ dowiecie więcej jakich materiałów się używa dla skutecznej termoizolacji domu.
Odpowiedz
#33
U nas to remont powoli się kończy. No ale nie remontowaliśmy całego domu tylko jak na razie sam salon. Wymieniliśmy również grzejnik na nowy, a to uświadomiło mi, że w reszcie pomieszczeń też muszę coś zmienić. Nie będę wymieniać kaloryferów w każdym pokoju, bo to za duże koszty, ale myślę żeby kupić termostaty do grzejników elektrycznych. Co myślicie? Czy one są dobrym rozwiązaniem?
Odpowiedz
#34
Jeśli podczas remontu planujecie zrobić ocieplenie domu, to fajnym, szybkim rozwiązaniem jest skorzystanie z płyt styropianowych z wprasowanym klinkierem. U nas w Polsce, producentem takich płyt jest firma Styromat - https://www.styromat.com.pl/. Mają bardzo duży wybór kolorów i rodzajów klinkieru (około 100 modeli), ich płyty łączone na specjalne połączenia, które zapobiegają powstawaniu mostków termicznych, a wszelkie prace montażowe są wykonywane na sucho.
Odpowiedz
#35
Remont najrozsądniej powierzyć zewnętrznej firmie, jak chociażby Nice - House www.nice-house.eu . Stare, odrapane wnętrza doprowadzili do porządku, przez co nabrały one nowego smaku i estetyki - a na ten moment właśnie tego było mi trzeba. Wszystko zostało doprowadzone do takiego porządku, że wprowadzenie się na miejsce dało wiele frajdy. Być może i Was to zainteresuje!
Odpowiedz
#36
Z czystym sumieniem mogę polecić wam farby odcienie bieli . Tutaj na pewno bez problemu wybierzecie coś odpowiedniego dla siebie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
a osprzet jaki macie? ktos zna ta firme? https://osprzet-sklep.pl/simon-10-c-174_228.html dla mnie najlepsza
Odpowiedz
#38
Jeśli natomiast zastanawiasz się jak wykończyć schody betonowe to dobrym pomysłem może być pomalowanie ich farbą przeznaczoną do malowania na zewnątrz. Dzięki temu, schody zachowają swój wygląd na długie lata. Nie będą miały żadnych odprysków, czy zatarć ani nie wyblakną.
Odpowiedz
#39
A macie jakieś sprawdzone farby do ścian? Szukam czegoś co dobrze kryje, bo chcę w końcu przemalować naszą sypialnię, a jest w niej obecnie dość intensywny pomarańczowy kolor Smutny Widziałam ostatnio reklamę w TV farb magnat colorlove - i podobno one mocno kryją, jak ktoś z was malował nimi to dajcie znać. Chętnie by nimi pomalowała, bo juz patrzyłam na paletę kolorów i wpadł mi w oko odcień kawa z mlekiem, ale nie wiem czy sobie poradzi z tym pomarańczowym..
Odpowiedz
#40
Witam.
Zdecydowanie ocieplenie budynku pozwoli na zmniejszenie rachunków. Termoizolacja ścian i podłóg zwiększy szczelność i zmniejszy przenikanie zimna i wilgoci. Wybierając stronę styropian podłogowy na https://styro24.pl/jaki-styropian-na-podloge-b-10 ukazuje nam się cała gama produktów z różnymi oznaczeniami i symbolami z dużym rozbiciem cen. Wszystko to jest związane z przeznaczeniem styropianu a co za tym idzie z twardością i ilością surowca zużytego do produkcji płyt styropianowych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama