Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolka nerkowa, kamienie
#1
Co robić??? już 3 ataki za mną a kamienie jak były tak są. Nie wydaje mi się by dało się je naturalnie wydalić. Co z nimi najlepiej zrobić, gdzie się udać zwłaszcza teraz?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ależ Ci współczuję, mój mąż miał taki atak kolki nerkowej i aż płakał z bólu. Tylko pogotowie wchodziło w grę, nie dojechałby w aucie do szpitala. Szczęście, że u niego po zastrzyku było lepiej a z czasem kamień udało się wydalić. Ale to rzadkie przypadki. Te większe kamienie trzeba rozkruszać, usuwać. Sama choroba jak czytałam na https://gaboscm.pl/rozbijanie-kamieni-nerkowych/ dosięga aż do 7% populacji. I objawy są różne, nie musi to być taki ból tylko. Skuteczne na pewno jest rozbijanie kamieni nerkowych. Podejrzewam, że to się sprawdzi w Twoim przypadku. Ale musi to ocenić oczywiście lekarz.
Odpowiedz
#3
Choroby nerek nie są w dzisiejszym świecie wyjątkiem ponieważ zapadamy na nie jak na wszystkie inne choroby coraz częściej. Postęp cywilizacyjny powoduje ogromne, negatywne zmiany, które sprzyjają rozwojowi różnych paskudztw. Mam znajomego, który walczy z kamieniami na nerkach. Nie bardzo mogłam to wszystko zrozumieć, ale poszukałam sobie artykuł, bardzo ciekawy https://transplantacja.org.pl/zdrowie/ka...ch-pozbyc/ i teraz mogę ze kolegą porozmawiać. Wiem dużo więcej, nawet będę mogła udzielić mu rady.
Odpowiedz
#4
Ogromnie współczuję, bo też się z tym zmagałem. Na pewno wizyta u lekarza specjalisty jest konieczna. Ja stosowałem na codzień fitolizynę i bardzo pomagała. Możesz się też zaopatrzyć w herbatę rooibos albo coś typu herbata zdrowe nerki bo podobno zwykła czarna zawiera szczawiany które tylko pogarszają stan.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama