Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
restauracja z klimatem
#1
Każdy z nas chciałby smacznie sobie zjeść i do tego w dobrej miłej domowej atmosferze. Dlatego też z tą myślą stworzyliśmy restaurację  Little Barrel w Warszawie. Bo dla nas liczy się jakość dań dlatego też nasz kucharz wkłada całe serce w każde wykonywane danie. Poza tym możemy pochwalić się bardzo bogatym menu składającym się z dań kuchni tradycyjnej oraz kontynentalnej. Także nie zwlekajcie tylko do Nas wpadajcie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Otóż właśnie to znacie może jakąś restaurację z klimatem w Warszawie? Bo wiecie zależy mi na takim bardziej wyjątkowym miejscu. I tak dowiedziałam się, że  Restauracja u Wieniawy w Warszawie do takiego grona się zalicza. W końcu sam fakt, że stworzyli to miejsce wzorując się na barwnej postaci  Bolesława Wieniawa- Długoszoskiego  samo za siebie mówi.
Odpowiedz
#3
Świetna restauracja z genialnym klimatem to Instalacje Art Bistro z Warszawy. Polecam każdemu kto lubi niebanalne klimaty ze zdrowym, domowym jedzeniem. Uśmiech
Odpowiedz
#4
Najbardziej interesujące miejsce jakie znalazłem, to ta restauracja https://www.ranchopodbocianem.pl - posiadają naprawdę przepiękne widoki, a sama restauracja jest po prostu niepowtarzalna. Moim zdaniem to idealne miejsce na zjedzenie czegoś pysznego lub zorganizowanie imprezy dla znajomych czy rodzinki.
Odpowiedz
#5
My prowadzimy taką restaurację, a dokładnie pizzerię. Niezmiernie istotne było tutaj zadbanie o najwyzszej jakosci ser, ktory by o tym klimacie zadecydowal. Rozwiązania zaproponowane przez http://producentserow.pl/ calkowicie sprostaly moim wymaganiom. Nasi fani uwielbiaja szeroki wybor serow w potrawach, robi to wrazenie!
Odpowiedz
#6
Poniekąd sam klimat w takich miejscach jest niezwykle ważny i muszę dodać, że w połączeniu z pysznym jedzeniem to jest na pewno takie miejsce gdzie warto wracać. Właśnie dlatego Lubin restauracje to jest taki punkt gdzie ja zawsze chętnie zaglądam i nawet całkiem niedawno miałem okazję być tam wraz z moją rodziną.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Jeżeli bywacie w Krakowie to koniecznie zajrzyjcie do Restauracji Pod Baranem. Tutaj zapoznacie się bliżej z menu i z ofertą: https://podbaranem.com/. Restauracja ta serwuje przepyszną kuchnię polską w nowoczesnym wydaniu.
Odpowiedz
#8
Z kolei, gdy jadę w góry to lubię zjeść w nowoczesnej restauracji w Zakopanem , gdzie potrawy są uzupełniane klimatycznym wystrojem nowoczesnej restauracji i sympatyczną obsługą . To właśnie te aspekty w znacznym stopniu przekonały nas do skorzystania z ich oferty. Szeroki wybór potraw sprawił, że zostaliśmy tam na dłużej i zjedliśmy ogromne porcje. Byliśmy tak najedzeni, że ledwo wyszliśmy. Wink
Odpowiedz
#9
Z czystym sumieniem mogę polecić wam https://blog.chroma.pl/prowadzenie-resta...-drukowac/ . Jest to bardzo przydatny i ciekawy blog, w którym dowiecie się wielu informacji na temat prowadzenia własnej restauracji, także warto tutaj zajrzeć.
Odpowiedz
#10
A czy słyszeliście o restauracja kilińskiego białystok ? Ja właśnie często do nich zaglądam ponieważ mają bardzo dobre sushi. Mają najlepsze składniki a przede wszystkim świeże przez co mają wszystko tak dobre. Polecam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama