Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam dobrej stacji kontroli pojazdów
#1
Cześć, stacja kontroli pojazdów białystok jest dobrą firmą? Zastanawiam się czy skorzystać z oferty tej firmy. Polecacie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Trudno mi powiedzieć, bo ja rok w rok realizuję przeglądy auta w Żabieńcu. Znajduje się tutaj bardzo rzetelna stacja kontroli pojazdów - Dyszkiewicz. Zainteresowanym pozostawiam namiar: http://www.skp.dyszkiewicz.pl/stacja-kon...eniec.html . Przeglądy nie trwają długo a są przeprowadzane dokładnie. Pracownicy zawsze służą dobrą radą w razie konieczności naprawUśmiech
Odpowiedz
#3
(24.02.2021, 16:32)Miriam33 napisał(a): Cześć,  dacar-serwis.com/ stacja kontroli pojazdów białystok  jest dobrą firmą? Zastanawiam się czy skorzystać z oferty tej firmy. Polecacie?

Oni są ponoć bardzo OK Uśmiech
______________________
https://www.9478.pl/czym-jest-ubezpieczenie-ocp/
Odpowiedz
#4
W każdym mieście taka stacja się znajdzie. Ja mam namiar na taką z Łodzi. Florex Stacja Kontroli Pojazdów Łódź posiada nowoczesny sprzęt diagnostyczny i doświadczoną kadrę, zobowiązaną do rzetelności i terminowości. Szybko, solidnie i zgodnie ze sztuką.
Odpowiedz
#5
Zgadza się. Właściwie nie trudno jest znaleźć odpowiednią stację kontroli pojazdów. O wiele gorzej jest ze znalezieniem odpowiedniego mechanika, który poradzi sobie z każdą usterką. U mnie trochę zajęło, nim trafiłam na kogoś odpowiednio. Na całe szczęście od prawie roku korzystam z usług aldy - https://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari/ i jestem zadowolona. Z autem nic się nie dzieje, a to najważniejsze.
Odpowiedz
#6
A skoro już jesteśmy przy takich tematach, to czy orientujecie się może, co ile należy wykonywać przegląd instalacji lpg w samochodzie? Planujemy z mężem zmianę z benzyny na gaz i wolałabym wcześniej wiedzieć, na co się przygotować. Może ktoś z Was ma auto w gazie i mógłby mi odpowiedzieć na to pytanie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama