Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Śniadanie
#21
Jajecznica, tosty, parówki - te trzy rzeczy chyba najczęściej jadam na śniadanie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Wstaję o 7 do pracy i jak jem śniadanie to lekkie, najczęściej jogurt z musli. Taki posiłek zapewnia mi sytość nawet do obiadu. Ale sprawdzam skład musli jakiego kupuję. Teraz zamawiam w sieci najchętniej, moje ulubione to https://onedaymore.pl/sklep/grupa/musli-basic/ . Naturalna słodycz pochodzi z daktyli, nie ma dodatku białego cukru. Tak skomponowane składniki, że naprawdę jest i smacznie i sycąco. A opakowanie zapewnia kilka porcji, chociaż ja jak zamawiam to już po kilka paczek. I nigdy się nie marnuje.
Odpowiedz
#23
Jak nie mam czasu na śniadanie to sobie do torebki wrzucam mus owocowy np kubuś, mają opcję z jogurtem też, ostatnio kupiłam ze zbożami, fajnie sycą
Odpowiedz
#24
Ja zwykle jadam owsiankę albo jakieś placuszki i do tego herbatę Uśmiech Ostatnio piję butterfly pea tea. Jest o tyle nietuzinkowa, że barwi napar na niebiesko. W mieszance podstawą też jest kokos oraz kawałki ananasa. Całość jest naprawdę niesamowita w smaku i daje przyjemną energię na resztę dnia. Naprawdę polecam dla każdego, kto lubi oryginalne smaki oraz zapachy oraz dla tych, którzy chcą się czasem poczuć jak dzieci.
Odpowiedz
#25
Hej, ja zazwyczaj staram się zmieniać codziennie. Raz na słodko raz na słono. Ostatnimi czasy preferuję bardziej słodkie wersje śniadania, w szczególności placuszki jogurtowe z jagodami. Są pyszne i mało kaloryczne. Zawsze używam jogurtu naturalnego oraz jagód z rodzinnych hodowli. Na szczęście ostatnio koleżanka wspomniała mi o gospodarstwie ogrodniczym romańscy, mają oni świetne produkty. Od teraz zawsze kupuje u nich jagody.
Odpowiedz
#26
Ja typowo polsko Big Grin Najpierw wlatuje kawka na dobre rozpoczęcie dnia z mojej ukochanej palarni kawy https://www.palarniakawyjawa.pl/, a potem jajecznica na boczusiu albo tosty z serem i szynką ewentualnie kanapeczki w sezonie letnim full wypas z zieleninką Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Ostatnio przeszłam na dietę i moje śniadania się zmieniły diametralnie. Dietetyk podpowiedział mi aby spróbować jeść rano zdrowe płatki śniadaniowe które znalazłam na stronie https://fitorsweet.pl/produkty-zbozowe/p...niadaniowe Są bardzo przystępne cenowo i dobre w smaku dlatego nie narzekam na zmianę. Powiedziałabym nawet, że już widzę różnicę w samopoczuciu i wadze.
Odpowiedz
#28
jem to co przygotuje mi moj catering Wink polecam, jest niedrogo! --> tani catering dietetyczny Kołobrzeg
Odpowiedz
#29
Moje śniadanie to owsianka i kawa)) A z czym można jeszcze dawać owsiankę?
Odpowiedz
#30
Mi ostatnio wpadły w ręce gofry w proszku Moim zdaniem super alternatywa do klasycznych których przygotowanie zajmuje dość sporo czasu Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama