Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprawa automatycznej skrzyni biegów
#1
Cześć!
Jaki serwis w Warszawie i okolicach możecie mi polecić, jeżeli chodzi o wykonanie serwisu automatycznej skrzyni biegów i wymiany oleju? 
Pozdrawiam
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Myślę, że powinniście zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Auto Józefów jeżeli chodzi o skuteczny serwis automatycznych skrzyń biegów. Przede wszystkim wyróżnia ich na tle konkurencji na pewno dobre podejście do klienta, wysoki poziom wykonywanych regeneracji i jednocześnie dobre warunki gwarancyjne na okres roku i do tego bez limitu kilometrów.
Odpowiedz
#3
Słuszna propozycja, jeżeli zależy Wam na wysokim standardzie wykonanych prac, profesjonalnym podejściu i jednocześnie dobrej organizacji to zdecydowanie tutaj Auto Józefów jest serwisem na który postawić. Znają się na rzeczy, dotrzymują terminów i jednocześnie zapewniają konkurencyjne warunki (także odnośnie gwarancji).
Odpowiedz
#4
Dobrze wiedzieć, na pewno sobie zapiszę bo jednak ciężko trafić na dobrych fachowców w zakresie serwisów automatów. Oby się udało doprowadzić autko do odpowiedniego stanu. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#5
Mam pytanie. jeśli automat nie sprawia specjalnie problemów to co ile należy wymieniać olej w skrzyni?
Odpowiedz
#6
Dzięki wielkie za podpowiedzi, na pewno wezmę pod uwagę i oczywiście mam nadzieję że z Waszą pomocą uda mi się podjąć racjonalną decyzję. A skrzynia uzyska drugie życie Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Dokładnie moja opinia na temat Auto Józefów również jest niezmienna, a serwis wykonywany był ponad rok temu. Czekamy na odpowiedź z twojej strony czy udało się rozwiązać wszystkie problemy oraz jak to wyglądało pod względem kosztów.
Odpowiedz
#8
Co ile wykonujecie przegląd oleju?

_____
okna bielsko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama