Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Repetytoria do języka angielskiego i niemieckiego
#1
Szukamy z córką dobrych repetytoriów do nauki języka angielskiego i niemieckiego, oczywiście aby przygotować się dobrze do matury Uśmiech Uśmiech Big Grin
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Pamiętam moje przygotowania, ale to było nauki! Ale dobrze wspominam naprawdę, Udało się zdać z wysokim wynikiem, to najważniejsze. Jak się uczymy to podstawy najpierw, może warto zgłosić się do szkoły językowej i odbyć parę lekcji chociaż? Z książek ciężko wszystko opanować. Na stronie https://pl.tutlo.com/czasy-w-jezyku-angi...-wiedziec/ dużo tłumaczą, tu akurat artykuł o czasach w języku angielskim. Tak dla przypomnienia warto zajrzeć.
Odpowiedz
#3
A skoro już mowa o nauce języków obcych, to czy warto Waszym zdaniem barć udział w kursach językowych on-line? Widziałam ostatnio na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyko...ski/online, że na przykład Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje takie kursy z języka angielskiego. Co o tym sądzicie?
Odpowiedz
#4
Moje dziecko w tym roku szkolnym zdaję egzamin dojrzałości . Najbardziej obawia się języka niemieckiego , dlatego w takiej sytuacji zamówiłam mu " Repetytorium maturzysty 2021. Język niemiecki. Poziom podstawowy i rozszerzony " z tej strony tutaj https://www.taniaksiazka.pl/t/repetytorium-maturalne . Zadania zilustrowano przykładami oraz opatrzono kluczem odpowiedzi, dzięki czemu uczeń może na bieżąco sprawdzić poziom swoich umiejętności. Dołączono także płytę z nagraniami do zadań dotyczących rozumienia tekstu ze słuchu.
Odpowiedz
#5
Jak uczyłem się języka angielskiego w szkole to też miałem różne repetytoria. Nawet po latach do nich wróciłem. Chcę odświeżyć swoją wiedzę, dużo zapomniałem. Korzystam też z takich lekcji na https://youtu.be/HJ5hjobQYg8 . Mając porównanie to te lekcje dają dużo więcej niż wszystkie książki razem wzięte. Dużo więcej korzystam, więcej zapamiętuję i rozumiem to czego się uczę. Bez trudnych reguł gramatycznych.
Odpowiedz
#6
Jak najbardziej źródła z których uczymy się języków obcych moim zdaniem są niezwykle ważne i jestem wręcz przekonany, że powinny być one dobrze dla nas dobrane. Z całą pewnością polecam każdemu także przeczytanie fajnego wpisu http://di.com.pl/jak-mozna-zwiekszyc-swo...ciel-66179 gdyż tam właśnie opisano to w jaki sposób nauczyciel może zwiększyć swoje kompetencje.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości