Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dobra spacerówka w teren
#1
hej hej wszyscy. Muszę kupić jakoś na dniach nową spacerówkę dla synka, z gondoli już wyrasta a poza tym już mu się chyba nudzi bo spacery od jakiegoś czasu do jakiś koszmar jest a wózek go parzy. Mam nadzieje, ze po zmianie na spacerówkę bedzie lepiej. Ale szukam czegoś dobrego w teren. Co się u Was sprawdza ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
haha u nas tez było podobnie i pocieszę Cię - po przejściu do spacerówki problem zniknął więc mam nadzieje, ze u Ciebie bedzie podobnie Uśmiech też spaceruje glownie po lesie czy łakach i jestem zadowolona z AXO z firmy Cavoe Uśmiech super amortyzacja na wszystkich 4 kołach, spore koła, a przy tym jest kompaktowy i zajmuje niewiele miejsca po złożeniu.
Odpowiedz
#3
U mnie też się sprawdza terenowy wózek x-move ale ale tak na co dzień teraz używam x-landera którego kupiłam przed wyjazdem na wakacje, jest taki leciutki i poręczny że zaczeliśmy go używać na co dzień
Odpowiedz
#4
Ja mam wózek od https://insevio.com/, który jest i gondolą i spacerówką w jednym, naprawdę nie narzekam. Mieszkam na wsi i niestety nie mam wszędzie asfaltowej drogi, więc muszę borykać się z różną drogą podczas spacerów i naprawdę super daje radę ten wózek. Byłam wręcz zaskoczona, bo bałam się, że nie da rady, bo jednak testowałam go tylko w sklepie. Teraz jeżdżę nim wszędzie i po nierównych drogach czy chodnikach idzie jak strzała dosłownie Uśmiech


Załączone pliki Miniatury
   
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o wózki spacerowe to polecam markę Coto Baby. Posiadam wózek tego producenta, sprawuje się bez zarzutu.
Odpowiedz
#6
Wybór wózka jest bardzo ważny, w końcu kupuje się taki na spory czas użytkowania. Dlatego ważna jest jakość i funkcjonalność uważam. Mój wybór to Volt Pro z Euro Cart. Bardzo fajny i porządny wózek za niewygórowaną kwotę. Bardzo łatwo i szybko się składa do niedużych rozmiarów, dla dzieci do 22 kg. Innego bym nie chciała Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja zdecydowałam się na Cavoe Axo chociaż bałam się, że nie podoła na tych bardziej wyboistych terenach. Okazała się świetna - to że spacerówka jest tak mała i lekka to tylko atuty na takich trasach Big Grin
Odpowiedz
#8
Ja mam też x-landera i złego słowa na niego nie mogę powiedzieć. Fakt że kupiłam go bo mi się spodobały te wszystkie jego bajery i fajne kolory ale wózek okazał się też solidny i bardzo funkcjonalny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama