Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dobry materac
#1
Dobre materace możesz dostać na https://hilding.pl/ . Gdy ja szukałam dobrego materaca dla siebie to udało mi się tam w końcu znaleźć coś konkretnego. Mają ich tam bardzo dobry wybór więc na pewno znajdziesz tam coś do swojej sypialni.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W sumie dobry materac to coś, co się przyda każdemu z nas. Ja musze co prawda na materace 80x200 patrzeć, bo mamy łóżka kontynentalne, ale mam nadzieję, że będzie nam wygodnie. Czasem je rozsuwamy, żeby dać sobie przestrzeń, ale rzadko. Może czas przyjdzie na większe, ale to zobaczymy. Ja lubię jednak mieć i czuć przestrzeń.
Odpowiedz
#3
No tak, dobry materac to podstawa podstaw Uśmiech .
Odpowiedz
#4
Nam to sie mega fajny materac udalo dostac na stronce https://materacyk.pl/ - lateksowy pelnowymiarowy nature prestige Uśmiech ludzie, wiecie jaka odmiana? cale zycie mam wrazenie mialam problemy z kregoslupem, wieczne bole to byl standard, odkad zmienilam materac na lateksowy ulga jest niewyobrazalna, pierwszy raz w zyciu funkcjonuje bez lekow
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama