Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spawanie aluminium tig
#1
od dłuższego czasu zajmuję się spawaniem. Teraz postanowiłem rozwinąć firmę i wykonywać spawanie aluminium tig  . Jakby ktoś miał sprzedać sprzęt, może komuś gdzieś zalega to byłoby świetnie. Dzięki
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Do profesjonalnego spawania z pewnością przydadzą się elektrody zasadowe, o których możecie dowiedzieć się na stronie https://www.weldcut.pl/product-pol-708-E...350mm.html .Tego typu produkty spawalnicze umożliwiają stosowanie produktu w przemyśle podczas spawania rurociągów, w pracach montażowych oraz przy spawaniu stali konstrukcyjnych. Posiadają oni czarny i szklisty żużel bez problemu odchodzi od gładkiego lica spoiny.
Odpowiedz
#3
Ja znalazłam profesjonalną firmę, która zaopatruje luty mosiężne o oznaczeniu CU 302. Mój mąż zajmuje się spawaniem i bardzo sobie chwali produkty wspomnianej marki.
Odpowiedz
#4
Hej, ja też zajmuję się spawaniem. Póki co tylko w ramach hobby, ale z tego co wiem od bardziej doświadczonych w tym temacie znajomych firma Paton ma dobre spawarki. Ja sam zamierzam niedługo swoją starą spawarkę wymienić na taką spawarkę MMA https://paton.pl/produkty/spawarki-mma/ jest niewielka, więc wygodnie będzie wykonywać nią wszystkie prace w ogrodzie czy warsztacie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama