Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wkrótce wakacje
#21
Moim zdaniem świetnym planem na zabawianie dzieci podczas wakacji są półkolonie konne 2023. Proponuję, abyście zapoznali się z tym planem.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Jeśli planujecie daleki wyjazd, to na pewno warto mieć dodatkowe ubezpieczenie. Tutaj https://tueuropa.pl/ubezpieczenia-turyst...gnacji.htm można znaleźć korzystną ofertę, która pozwala odzyskać koszty jeśli zrezygnujemy z podróży lub musimy ją przerwać.
Odpowiedz
#23
Mi od zawsze marzył się wyjazd do Sycylii i bardzo możliwe że w tym roku moje marzenie się w końcu spełni. Już powoli poszukuje jakiś ciekawych miejsc do zwiedzania i trafiłam na atrakcyjne przeprawy promem: https://promy24.com/pl/kierunki/promy-me...vanni.html To byłaby moja pierwsza w życiu podróż promem, stąd pytanie do Was czy musiałabym się wcześniej jakoś do niej przygotować? Potrzebne są jakieś specjalne dokumenty itp.?
Odpowiedz
#24
Do ośrodków, które funkcjonują nad morzem blisko plaży zalicza się między innymi Białogon - www.bialogon.ta.pl. Tam również organizowane są obozy dla młodzieży ze względu na to, że mają sporo miejsc noclegowych i pojawia się dobrze funkcjonująca stołówka, miejsce jest także blisko plaży położone.
Odpowiedz
#25
Warto poszukać fajny i budżetowych ofert. Ze swojej strony serdecznie polecam propozycje od Konsorcjum.pl. Byłam z nimi w Izraelu i bardzo przyjemnie wspominam ten wyjazd. Teraz w ofercie jest tygodniowa wycieczka "Mozaika Izraela", w bardzo przystępnej cenie 3170 zł. Wylot z różnych miast w Polsce!
Odpowiedz
#26
Wiadomo, że dla dzieci wyjazdy różnią się od tych dla dorosłych, a już na pewno dla studentów. Jeżeli jesteście w trakcie nauki polecam wejść na stronę https://studenckiewyjazdy.pl/ i jestem przekonany, że każdy z Was znajdzie tutaj fajny pomysł oraz inspirację na ciekawe spędzanie czasu ze znajomymi. Pozdrawiam i zachęcam do sprawdzania.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
Ja zawsze wracam pełna sił i chęci do pracy po wakacjach! Wszystko za sprawą dobrej organizacji, którą zawdzięczam biurze podróży Konsorcjum.pl. Rejs po Karaibach się zbliża, a ja tylko odliczam już dni! Ekskluzywny statek, na którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz i nieziemskie widoki!
Odpowiedz
#28
Zastanowiłbym się przede wszystkim nad tym, w jaki sposób zorganizować wypad dla swoich dzieciaków. Mam wrazenie, że to ważne kwestie, których nie powinno się lekceważyc. Czytałem artykuł https://www.rodzice.pl/czy-obozy-mlodzie...y-wyborze/ z którego dowiedziałem się więcej na temat obozów młodzieżowych. Jakie macie zdanie na ich temat?
Odpowiedz
#29
Poszukaj fajnych ofert w dobrych cenach na stronie biura podróży Konsorcjum.pl. Mają bardzo duży wybór kierunków w różnych cenach. Nam udało się dorwać wycieczkę do Izraela w świetnej cenie, wylot prosto z Krakowa, możemy też zabrać dużą walizkę, bez konieczności dopłacania!
Odpowiedz
#30
My wybieramy się z rodziną do Podlesic, gdzie znajduje się Zajazd Jurajski. Super miejsce jeśli chcecie odpocząć od miastowego hałasu, korków itd. Byliśmy juz kilka razy i zawsze nam się bardzo podobało Wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama