Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kubek na zamówienie
#1
Cześć, poszukuje ciekawej ilustracja na kubek w stylu boho. Mógłby ktoś coś podesłać ciekawego? Kubek dla 18letniej dziewczyny.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
A może warto byłoby poszukać czegoś spośród kubków dostępnych już na rynku? Niektóre z nich są naprawdę bardzo ładne i stylowe. Idealnie moim zdaniem nadają się na prezent. Na przykład dla osoby, która jest miłośnikiem lub miłośniczką sztuki, świetnie sprawdziłby się na podarunek porcelanowy kubek klimt z motywem obrazu "Pocałunek" Gustava Klimta.
Odpowiedz
#3
A korzystał ktoś z Was również z kubków termicznych Contigo? Nie ukrywam, że takie kubki mają dobre opinie i w fajnej cenie widziałam je na stronie https://aquamelior.pl/kubki-termiczne-contigo . Myślę, że mogłabym w taki kubek sobie zainwestować.
Odpowiedz
#4
To prawda takie rozwiązania są bardzo fajne i ja również chcę jeszcze powiedzieć, że niezwykle ważną sprawą jest to aby zdawać sobie sprawę z tego gdzie kupić sprawdzone kubki do sublimacji. Jak dla mnie bardzo fajnym do tego miejscem jest https://reklamowegadzety.pl/c/kubki-do-sublimacji i właśnie dlatego ja również na takie rzeczy kładę spory nacisk.
Odpowiedz
#5
Witam, chcę zamówić kubek z logo firmy. Nie wiem jak znaleźć firmę, która się tym zajmuje, dlatego wazne są dla mnie wasze porady. Jaki nadruk wybrać? Lepiej,by logo było na cały kubek czy może małe? https://www.opengift.pl/kubki-reklamowe/ Znacie tę firmę? Co o niej myślicie? Zachęcam do komentarzy,pozdrawiam.
Odpowiedz
#6
Tak się składa, że wiem gdzie możecie się zgłosić, jak chodzi o kubki do kawy z nadrukiem. A dokładniej chodzi mi tutaj o firmę printcup24.pl, która ma korzystną ofertę i wykonuje produkty wykonane z dbałością o każdy szczegół. Takie, które będą świetną reklamą i też dobrze będą sprawdzać się w praktyce.
Także jak chcecie możecie zapoznać się z ich ofertą....
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama