Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Skuteczne leczenie otyłości
#11
W takim razie koniecznie sprawdźcie sobie Sport Food Soki gdzie będziecie mogli liczyć na świetne propozycje, jak dieta sokowa i co ważne stawiają na różnorodność smaków co daje na pewno wiele korzyści dla naszego organizmu. Jednocześnie taka dieta mnie nie męczy, a dostarczając odpowiednio dużo substancji odżywczych, witamin, minerałów oraz probiotyków Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Warto też przebadać się u dobrego internisty bo otyłość może powodować różnego typu choroby wewnętrzne. Sprawdźcie sobie np. https://cmp.med.pl/cmp-ochota/internista/. To bardzo dobre centrum medyczne, które ma bardzo dobrego lekarza od chorób wewnętrznych.
Odpowiedz
#13
Mnie pomogła bardzo z tym problemem bariatria w Gdańsku. Dzięki specjalistom dowiedziałem się, że konieczny będzie zabieg zmniejszenia żołądka, który rzeczywiście działa. Praktycznie wcale nie mam ochoty na podjadanie, czuję sytość i chudnę. Do tego zacząłem ćwiczyć, co wspomaga ten proces.
Odpowiedz
#14
Myślę, że leczenie otyłości z początku będzie niemal niemożliwe bez pomocy wykwalifikowanego dietetyka. Bardzo polecam Medic House Kraków, bo tamtejsi specjaliści pomogli  mojej przyjaciółce schudnąć trwale.
Odpowiedz
#15
W Jeleniej Górze w KCM Clinic w Centrum Chirurgii Bariatrycznej przyjmuje pan dr Grzegorz Kowalski, to specjalista bariatra. Myślę, że warto wybrać się do niego na konsultację. Otyłość może prowadzić nie tylko do utraty zdrowia ale też życia. Trzeba działać czym prędzej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama