Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
spedycja
#1
Moja działalność gospodarcza się rozwija i chciałabym ją rozszerzyć poza granice kraju i potrzebuję dobrej firmy spedytorskiej. są wśród Was osoby biegłe w tym temacie i mogłyby mi kogoś polecić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Może aż tak biegła nie jestem, ale coś tam wiem i mogę powiedzieć że firma PFC spisuje się naprawdę dobrze. W usługach jest profesjonalny transport, odprawa fiskalna i pomoc na wszelkich etapach spedycyjnych. Na pewno będziesz zadowolony
Odpowiedz
#3
Jeżeli szukasz firmy zajmującej się transportem to warto zapoznać się z ofertą tej firmy https://skrzynietransportowe.eu/, w swojej ofercie maja transport lotniczy, morski a także lądowy. Myślę że najdziesz tam wszystko czego potrzebujesz
Odpowiedz
#4
Jak widać transport to złożony proces, trzeba tu o wiele rzeczy zadbać. Na pewno firma transportowa, sprawdzona firma to kluczowa rzecz w spedycji. W zależności od tego co przewozicie i do jakiego kraju to będzie trzeba zainteresować się konkretnymi rzeczami. Tak przy handlu z Rosją certyfikat ukrsepro może być koniecznością.
Odpowiedz
#5
Profesjonalnie zajmujemy się spedycją, jest to coś, co robimy od dawna, ale dopiero od niedawna korzystamy także z usług firmy zewnętrznej - MAWEX https://mawex-biuro.pl/analiza-czasu-pracy-kierowcow/ z Brzeska. Ich oferta jest kompleksowa i warta uwagi, znają się na tym, co robią, zajmują się analizą czasu naszych kierowców, a także oceną ryzyka wystąpienia naruszeń itp. Wszystko to w dobre cenie, są kompetentni i rzetelni, polecam.
Odpowiedz
#6
Jeśli chcesz aby twój ładunek dotarł na miejsce nie zlecaj tego amatorom którzy nie mają pojęcia o pracy. Sprawdź co oferuje Symlog https://symlog.eu/ Transport to obecnie duża konkurencja zwłaszcza dumping cenowy a to nie przekłada się na jakość usług. Nie chcesz mieć problemów to zlecaj poważnym firmom.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama