Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
naprawa laptopa
#11
Mój komputer ostatnio postanowił się popsuć i muszę przyznać, że byłam bliska paniki - trzymam na nim praktycznie wszystko, masę ważnych dla mnie danych. Przyjaciółka od razu poleciła mi iść z komputerem do serwisu laptopów Elektronik IT pana Jacka Sowińskiego w Szczecinie, ponoć jej już nieraz ratował laptopa po zalaniu przez młodszą siostrę. Na szczęście jej posłuchałam i tam poszłam - pan Jacek szybko zajął się komputerem, odkrył, co się popsuło i wszystko naprawił. Dzięki niemu mój komputer znów śmiga jak nowy. Polecam wszystkim ten serwis - jest szybko, dokładnie i profesjonalnie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Czasem naprawa laptopa mija się z celem, więc lepiej postawić na zakup innego. Tutaj https://www.mmcomp.pl/ znajdziecie naprawdę porządne używane laptopy. Zerknijcie sobie. Ich sprzęt jest w pełni sprawny i sprawdzony. Lepiej kupić coś mocniejszego w tym samym pieniądzach, mimo że używane.
Odpowiedz
#13
Instalowanie i ponowne instalowanie sterowników na komputerze jest naprawdę bardzo długim i żmudnym zadaniem. Zamiast tego używam automatycznego instalatora sterowników z dużą bazą i to mi wystarcza sterowniki karta sieciowa pobierz. To naprawdę oszczędza czas i wszystko działa tak, jak powinno. Jestem bardzo zadowolony, że nie muszę już tego robić.
Odpowiedz
#14
naprawy i modernizację
Odpowiedz
#15
Również mogę polecić Enter-serwis! Gdy spadł mi telefon z balkonu i przestał działać, liczyłam się z tym, że mogę już nie odzyskać danych. Pierwszą reakcją było zaniesienie go do Enter-serwis i nadzieja, że mi go naprawią. Nie myliłam się! 2-3 dni i telefon był sprawny i gotowy do odbioru. Polecam!
Odpowiedz
#16
Mnie się ostatnio zepsuł laptop i nie wiedziałam, co zrobić, więc poprosiłam znajomego programistę, niestety chyba tylko pogorszył sprawę, bo jak się wcześniej jeszcze włączał, tak przestał reagować wgl, dlatego byłam zmuszona zakupić nowy laptop, który śmiga i jestem zadowolona

_____________________________________
Welurowe dywaniki do samochodu w korzystnych cenach
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Selkea oferuje prosty proces odkupu starych komputerów, co jest idealne dla firm modernizujących sprzęt IT. Audyt techniczny zapewnia rzetelną wycenę. Więcej na https://selkea.pl/odkup-komputerow. Czy taka usługa Ci odpowiada?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama