Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
smart kid bellt
#1
Od jakiegoś czasu zastanawiamy się nad kupnem Smart Kid Belt. Dzieciaki rosną i plan lekcyjny w ogole nie współgra z naszymi pracami. Moglibyśmy sobie nawzajem odbierać dzieciaki ale nie mamy tylu fotelików. To by było idealne rozwiązanie. Korzysta z tego ktoś z was?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Nie wiem, ja nie praktykowałam nigdy takich pasów. Bardziej do mnie jednak przemawiają fotelik. Wydaje mi się, że są one bezpieczniejsze. A może też jeszcze się nad tym zastanów, zobacz przykładowo foteliki tutaj w sklepie Sklep Smile. Z tego co wiem mają tam ogromny ich wybór.
Odpowiedz
#3
a ja zdecydowanie polecam Uśmiech Nasz syn nosi SKB w plecaku bo wlasnie tez mielismy problem z przenoszeniem fotelika. w koncu teraz bez problemu moze sie wszedzie bezpiecznie przypiac.
Odpowiedz
#4
Matko swieta. Przeciez to najgorsze zło jakie zostało wyprodukowane !! Ludzie kupują bo reklama, bo wygoda, bo tanie a nie zdaja sobie sprawy jakie to jest niebezpieczne. Jesli wychodzisz z zalozenia ze teraz zaoszczedzisz na foteliku to odkladaj odrazu kase na rehabilitacje dziecka po nawet zwyklej malej stłuczce ! Prosze tu specjalnie dla Ciebie https://www.smyk.com/porady/styl-zycia/d...w-foteliku po co na co i dlaczego powinniscie miec foteliki.
Odpowiedz
#5
(02.02.2019, 00:21)dzesika napisał(a): a ja zdecydowanie polecam Uśmiech Nasz syn nosi SKB w plecaku bo wlasnie tez mielismy problem z przenoszeniem fotelika.

Bo ten przedmiot tak naprawdę jedynie do przenoszenia w plecaku się nadaje. Nie jest tak bezpieczny jak dobrej jakości fotelik, a wręcz przeciwnie...
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#6
(11.02.2019, 10:49)Black Swan napisał(a):
(02.02.2019, 00:21)dzesika napisał(a): a ja zdecydowanie polecam Uśmiech Nasz syn nosi SKB w plecaku bo wlasnie tez mielismy problem z przenoszeniem fotelika.

Bo ten przedmiot tak naprawdę jedynie do przenoszenia w plecaku się nadaje. Nie jest tak bezpieczny jak dobrej jakości fotelik, a wręcz przeciwnie...

Je nie mam nic przeciw fotelikom, moje dzieci je na co dzień maja. Jednak w takiej sytuacji ciężko czasami aby każdy z nas miał zapasowy fotelik w aucie. Kupiliśmy SKB. Widziałaś testy zderzeniowe? Jak najbardziej jest bezpieczny i syn ma.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Poprzeglądałam YT i opinie ekspertów i zdecydowaliśmy się kupić. Nie wiem dlaczego niektórzy tak negatywnie, go oceniają. Sprawdza się super, dzieci bezpieczne a teraz możemy spokojnie nawzajem sobie dzieciaki odbierać.
Odpowiedz
#8
Z tego co ja czytałem i sprawdzałem to ten pas jest dopuszczony do użytku, ma certyfikaty i homologacje więc jak może nie być bezpieczny? Widziałem to niedawno na stacji benzynowej i kupiłem. Czasem używam, jak gdzieś jedziemy i nie mogę zabrać fotelika czy nie ma jak go wpiąć. Praktyczne urządzenie.
Odpowiedz
#9
Praktyczne do czasu pierwszego wypadku. 

Aniołek
"I had the craziest dream last night. I was dancing the White Swan."
Odpowiedz
#10
poprawnie dopasowany i zapiety pas przebiega dokladnie tam gdzie powinien, zeby chronic dziecko. mialam juz stluczke z synem jadacym w skb i uwierz, nic mu nie bylo, to ja bylam bardziej obtluczona
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama