Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie kupowaliście akcesoria do telefonu?
#21
Jeśli poszukujecie ciekawych modeli etui do swoich smartfonów, to koniecznie weźcie pod uwagę producenta Ringke. Na stronie https://www.4gsm.com/firm-pol-1417617722-Ringke.html możecie poznać bardzo fajne modele, które oferuje sklep. Wybór jest spory, każdy znajdzie coś w swoim stylu, niezależnie od wieku, płci i ulubionych motywów. Najważniejsze jest dla nich zadowolenie klientów, więc możecie liczyć na wysoką jakość.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Powiem wam, że ja zazwyczaj takie rzeczy zamawiam przez interent. Ostatnio udało mi się zamówić w sieci Samsung Galaxy S10 w bardzo dobrej cenie i nie żałuję, że zrobiłam to właśnie online. Według mnie, w internecie można znaleźć o wiele większy wybór i ceny są bardziej atrakcyjne, niż w sklepach stacjonarnych.
Odpowiedz
#23
Szukając naprawdę dobrego etui na swój iPhone z szerokim wyborem wariantów silikonowych i pancernych to na pewno warto sprawdzić ofertę https://4techgoods.com/ Mają różne opcje i też bez problemów z dopasowaniem szkła hartowanego. Bez względu na preferencje, znajdziesz tu etui dopasowane do swojego modelu iPhona. Jednak zakup takiego telefonu to spory wydatek, a etui to koszt kilkunastu, czy kilkudziesięciu złotych.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama