Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samochód nowy czy używany?
#71
Jasne, to bardzo poważna sprawa. Jeśli jeździcie autem, a na delegacjach korzystacie z alkoholu, to powinniście być bardzo ostrożni. Na przykładzie blokady alkoholowej z https://alko-maty.pl/5-blokada-alkoholowa świetnie widać, jakie dzisiaj jesteście w stanie zorganizować zabezpieczenia. Warto mieć to na uwadze.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#72
Jeśli chodzi o samochody to koniecznie zobaczcie na stronę wypożyczalnia aut sportowych Kraków oni oferują świetne luksusowe samochody w dobrej cenie. Wynajmują nie tylko w Krakowie ale na całą Polskę. Ich oferta jest warta uwagi. Zerknijcie i zapoznajcie sie z całą ich ofertą.
Odpowiedz
#73
No nie wiem, mi się średnio wynajem opłaca, a marzy porsche macan i odkąd byłam na jeździe testowej w salonie Porsche Centrum Sopot nie jestem w stanie myśleć o żadnym innym samochodzie
Odpowiedz
#74
Niezależnie od tego, czy chcecie kupić samochód nowy, czy używany warto zapoznać się z ofertą salonu samochodowego Dukiewicz https://dukiewicz.pl/marka/fiat/ oprócz bogatego wyboru aut zarówno nowych, jak i używanych, mają także naprawdę spoko sposoby finansowania zakupów. Mąż kupił u nich już dwa auta do firmy i mówi, że jest z nich bardzo zadowolony. Dlatego, polecamy! Wink
Odpowiedz
#75
Może za nim zdecydujesz się na zakup auta rozważysz leasing? W końcu na koniec umowy nie musisz wykupywać auta, a korzystasz z nowego samochodu przez kilka lat. Gdy już będziesz gotowy do podjęcia decyzji wybierzesz auto dla siebie.
Odpowiedz
#76
Podobno hybrydy też się świetnie sprawdzają. Nigdy nie miałam takiego auta ale poważnie myślę o jego zakupie. Biorę pod uwagę samochód marki Land Rover: https://nordauto.landrover.pl/oferta-dis...ta-1700-zl . Myślę, że będzie to idealny SUV dla całej rodziny.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#77
Jeżeli zdecydujecie się na nowy samochód, to koniecznie sprawdźcie sobie ten adres: zasadaauto.pl. Moim zdaniem znajdziecie tam fantastyczne pojazdy w bardzo dobrych cenach. Jeśli chodzi o mnie, to bardzo mi się podoba nowy citan. Rzecz jasna chodzi o Mercedesa. Co myślicie?
Odpowiedz
#78
Warto zapytać, kogoś doświadczonego.

___
miernik lakieru
Odpowiedz
#79
Na pewno warto wspomnieć o dobrych wypożyczalniach aut, typu Car4Vip. Zawsze jakby się wasze autko popsuło, czy jakbyście chcieli się pokazać jakimś lepszym pojazdem, to warto postawić na takie firmy. Zwłaszcza, że firm Car4Vip
oferuje w dobrej cenie wynajem długoterminowy samochodów warszawa i to nawet luksusowych pojazdów.
Odpowiedz
#80
W używanym pojeździe musiałem wymienić alarm na nowy ale i blokadę skrzyni biegów. Pomogli mi w tym http://www.firmabemex.com.pl/zabezpieczenia/alarmy/ wraz ze swoją ofertą, co zwyczajnie okazało się nieocenione. Pojazd stał się dużo bezpieczniejszy, wlasnie te kwestie wymagalu poprawek. Ale ten klopot juz za nami!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama