Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dramatyczne ceny kart graficznych
#1
Cześć!
Czy dobrze myślę, że póki co wciąż warto wstrzymywać się z zakupem nowej karty graficznej? Pod koniec ubiegłego roku ceny wystrzeliły w górę i stały się jeszcze bardziej absurdalne niż do tej pory. Czy ktoś z Was wie, tak pi razy oko, ile to może potrwać? A drugie pytanie to jaka jest w miarę okej karta, ale z dolnej półki? Taka któa pociągnie nowsze tytuły w 30 FPSach, ale nie zrujnuje mnie finansowo?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W tej chwili sytuacja powoli zaczyna się poprawiać jak chodzi o rynek i ceny kart graficznych. Wygląda na to, że najgorsze już za nami. W tej chwili taką rozsądną kartą wydaje się Radeon RX 6600. Za całkiem nieduże pieniądze masz kartę która uciągnie bez problemu gry w 1080p (Full HD) i 60 fps. Przy okazji jest ona oszczędna, więc nie potrzebujesz nie wiadomo jakiego zasilacza Uśmiech
Odpowiedz
#3
Niestety po pandemii ceny wszystkiego znacząco poszły do góry.
Odpowiedz
#4
Dramatyczne to niedopowiedzenie. Faktycznie, ceny podzespołów komputerowych są ostatnio bardzo, bardzo niskie, ale co zrobić? Nie oznacza to, że będę brał słabe modele, nie. Po prostu mi nie pasują, nie mogę ich używać. Zajmuję się montażem i fotografią, więc komputer musi być wydajny. Teraz muszę wymienić kartę graficzną, google że za rozsądną cenę można kupić dobrej jakości tutaj https://rankquality.com/pl/graphics-card/ . Co polecacie?
Odpowiedz
#5
Prawda jest taka, że trudno jest przewidzieć, kiedy ceny kart graficznych spadną. Jednak, na podstawie rynkowych tendencji i doniesień ekspertów, można przewidywać, że w najbliższym czasie ceny nadal będą na wysokim poziomie, ale powoli będą spadać wraz z nowymi dostawami.

Jeśli szukasz karty graficznej z dolnej półki, która pociągnie nowsze tytuły w 30 FPSach, poleciłbym Ci kartę Nvidia GTX 1650. Jest to stosunkowo tania karta, która pozwoli Ci cieszyć się grami z nieco niższą jakością grafiki, ale wciąż zachowując dobrą płynność gry. Jednak, ważne jest również, aby upewnić się, że Twój system jest kompatybilny z tą kartą, a także, czy posiadasz wystarczającą ilość miejsca i zasilacza w swoim komputerze.
Odpowiedz
#6
Literally what happened in the housing market. People would buy a precon from developers and flip it before receiving. Eventually developers caught on and started just raising their prices and selling direct lol. pikashow.fyi
ppssppgold.one
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
To prawda ceny kart są bardzo wysokie, mam wrażenie, że zawsze były drogie, ale teraz to już wgl przesada

___________________________________________
https://twojemotywacje.pl/szkolenia/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama