Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Artykuły biurowe - zakupy
#1
Gdzie do swoich biur kupujecie artykuły biurowe? Zależy mi na cenie, różnorodności i pełnym wsparciu obsługi przy zakupach. Pomożecie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście sprawdzili sklep online DobreTonery.pl z którego korzystam już od dawna jeżeli chodzi o wyposażenie do biura w artykuły biurowe, tusze, tonery, zamienniki części do drukarek i wiele, wiele innych. Terminowo, z miłą obsługą i profesjonalizmem w podejściu do klienta.
Odpowiedz
#3
Wszystko czego potrzebujesz do swojego biura w zakresie artykułów biurowych, tuszy, czy tonerów to warto zajrzeć do oferty przygotowanej przez DobreTonery https://dobretonery.pl/akcesoria-biurowe-c-1549.html Są to zarówno zamienniki, jak i wersje oryginalne. Mam nadzieję, że podejmiecie racjonalną decyzję.
Odpowiedz
#4
Jeśli posiadacie w firmie ploter, to nie zapomnij o rubryce: akcesoria do ploterów
Na stronie wycinarnia.pl, znajdziesz masę akcesoriów: maty do papieru, do tkanin, kleje, końcówki, ostrza i wiele innych.
Z kolei jeśli nie macie plotera, to warto pomyśleć o zakupie craftowego lub profesjonalnego.
Poza tym każdy taki ploter to pakiet korzyści (urządzenie, zestaw wzorów, maty, i inne niezbędne by rozpocząć).
Odpowiedz
#5
Ogromne dzięki za wskazówki, wezmę pod uwagę i liczę na rozwój tematu!
Odpowiedz
#6
Cóż, jeśli chodzi o zakupy do firmy, to zależy na jakim etapie jesteś. Ja musiałam kupić naprawdę wszystko - od pieczątek przez drukarkę do biura, komputery, oprogramowanie i inne potrzebne rzeczy. Do dziś muszę dodawać różne rzeczy do koszyka. Na szczęście działam online i większość fizycznych typowo biurowych przedmiotów nie jest mi potrzebna, bo bym chyba zbankrutowała na starcie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
jeśli macie drukarki to na pewno korzystacie też z zamienników do drukarki, lubię markę activejet, mają najlepsze zamienniki na rynku, są zbliżoną jakością do oryginałów
Odpowiedz
#8
Też myślę o biurze dla siebie, ale prawdę mówiąc, nie wiem jeszcze, jak je wybrać. Dlatego czytam tu https://czas.tygodnik.pl/pl/639_material...akcji.html poradnik na ten temat. Mam nadzieję, że uda mi się coś dobrego uchwycić jeszcze przed końcem miesiąca.
Odpowiedz
#9
Jak najbardziej mogę pozytywnie zgodzić się z opinią na temat sklepu DobreTonery.pl ze względu na rozbudowaną ofertą, dobre ceny zarówno jeśli chodzi o oryginały oraz zamienniki i jednocześnie z pełnym wsparciem ze strony obsługi klienta. Pozdrawiam i udanych zakupów oraz współpracy przy wyposażeniu biurowym życzę.
Odpowiedz
#10
jak szukacie dobrej jakości zamienników do drukarki to polecam activejety, sa bardzo wydajne, bez problemu mozna je kupić nawet w markecie
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama