Otrzymaliśmy 12% naszego celu ..
Zbiórka na rozbudowę Forum na ( Licencjii Powered by Invision Community, Cennik, Forum Testowe)


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie portale dla kobiet
#1
Wiele jest miejsc w których można szukać ciekawych porad dla siebie. Ostatnio szukałam informacji jak bardziej zadbać o siebie. Wiadomo nowy rok więc chce zrobić coś tylko dla mnie. Na szczęście na portalu My-V znalazłam wiele fajnych porad i informacji co zrobić by doceniać siebie.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Z powodzeniem uważam, że dobrym portalem, tak samo dla kobiet, jak i dla Panów, jest Niezależna https://niezalezna.pl . Tu możemy dowiedzieć się sporo na temat sytuacji w kraju i na świecie. Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie ma to diametralne znaczenie. Wydaje mi się, że najlepszą metodą na spokojne życie, to orientowanie się w tym, co się dzieje wokół. I unikanie zagrożeń.
Odpowiedz
#3
Coraz więcej można w necie znaleźć ciekawych portali, na których można znaleźć wiele przydatnych informacji. Jeszcze zależy kto czego szuka. Moja ostatnia lektura to https://antykoncepcjanamiare.pl/5-ciekaw...-wiedziec/  gdzie na temat antykoncepcji, a konkretnie tabletek antykoncepcyjnych dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy. Nie o wszystkich wiedziałam muszę przyznać.
Odpowiedz
#4
Tutaj https://www.strefanamietnosci.pl/ znajdziecie wiele fajnych treści na tematy różne, nie tylko erotyczne. Poczytajcie sobie. Wrzucają naprawdę duzo ciekawych artykułów. Internet to w ogóle skarbnica darmowej wiedzy i warto z tego korzystać.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości