Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Drzwi wejściowe
#1
Hej! 
Planuję budowę domu i rozglądam się za drzwiami zewnętrznymi. Czy ktoś zna jakieś studio oferujące drzwi zewnętrzne kraków?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Wiadomo, że wybór drzwi do nowego domu wymaga od nas większego zaangażowania. Bo moim zdaniem nie ma co brać pierwszych lepszych drzwi tylko czasami warto poszperać chociażby w interencie. I tak też między innymi udało mi się trafić na tę stronę https://vrata.pl/drzwi-firmy-gerda-czyli...eczenstwo/ po zapoznaniu się z którą dowiedziałam się, że jednak nie ma to jak porządne drzwi marki Gerda. Może do tanich nie należą ale za jakość należy zapłacić.
Odpowiedz
#3
Musimy pamiętać, że każde drzwi zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne muszą być odpowiednio zamontowane. https://bianex.pl/montaz-drzwi oferuje profesjonalny montaż drzwi we Wrocławiu i okolicy. Znajdziecie tam również bogaty wybór drzwi do domu Uśmiech
Odpowiedz
#4
Ostatnio szukałam drzwi dla siebie i z polecenia znajomych wybrałam te drzwi wejściowe stalowe Polecam bardzo
Odpowiedz
#5
Jeśli szukacie drzwi wejściowych do mieszkania w bloku, to moim zdaniem świetnie sprawdzą się drzwi przeciwpożarowe stalowe ei60 Stobrawa. Tak naprawdę nigdy nie wiadomo, kiedy na klatce schodowej wybuchnie pożar, a takie drzwi pozwolą uchronić Wasze mieszkanie przed dostaniem się płomieni do środka. Bezpieczeństwo przecież jest najważniejsze Uśmiech
Odpowiedz
#6
Wiele zależy od budżetu jaki macie na zakup nowych drzwi do swojego dom, najlepiej skonsultować to ze specjalistami i akurat tutaj zdecydowanie mogę polecić w przypadku naszego miasta Gdańsk polecam salon Drawex u których je kupowaliśmy no i też zajęli się montazem. Wszystko na poziomie, można złapać dobrą okazję cenową.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja zdecydowałam się na zakup drzwi wykonanych z litego, solidnego drewna, konkretnie dębu Uśmiech zamówienie złożyłam u polskiego producenta, w firmie Kris Drzwi. Szczerze ich polecam. Solidna jakość wykonania, rozsądne ceny, terminowa dostawa. Można liczyć na indywidualne podejście do klienta i bardzo szybki montaż.
Odpowiedz
#8
Dobre drzwi powinny być solidnie wykonane i dać maksimum bezpieczeństwa użytkownikom. Na stronie https://rawos.pl/ możecie poznać firmę zajmującą się okuciami budowlanymi. Oferta jest bardzo zróżnicowana, znaleźć możecie między innymi klamki, zawiasy, domykacze i inne akcesoria zarówno polskich jak i zagranicznych producentów. Możecie liczyć na wysoką jakość wykonania i szybką realizację zamówień.
Odpowiedz
#9
Świetne drzwi wejściowe ma firma KMT. My mamy od nich drzwi stalowe Passive 75, które mają izolacyjność termiczną Ud=0,57 - co oznacza, że bardzo dobrze chronią przed przenikaniem ciepła. Poza tym spełniają one wymogi programu czyste powietrze i można na ich zakup dostać nawet 60% dofinansowania. Jest duży wybór wzorów i kolorow - więc z dobraniem czegoś co pasuje do domu też nie powinniście mieć problemu.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama