Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nieruchomość
#21
W moim przypadku nie obędzie się chyba bez sprzedaży mieszkania. Myślałam, że uda mi się spłacić kredyt, ale niestety z przyczyn losowych niestety się to nie uda. Jakie więc możecie polecić firmy, jeśli chodzi o skup nieruchomości Wrocław ? Słyszeliście o GRB Nieruchomości?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
A może warto wybrać dobre biuro nieruchomości poznań? Akurat mnie najbardziej spodobała się współpraca z https://www.ikarnieruchomosci.pl/ , firma naprawdę fachowo podeszła do całej sprawy także warto na nich postawić
Odpowiedz
#23
Jeśli chodzi o mieszkanie, to przeze mnie z żoną było ostatnio poszukiwane jakieś ładne mieszkanie w dobrej cenie. Muszę przyznać, że zakup umożliwiło mi to biuro nieruchomości: https://www.cn-kaczmarek.pl/. Posiadają naprawdę świetne mieszkania w dobrych cenach i lokalizacjach. Polecam!
Odpowiedz
#24
Jeżeli o mnie chodzi, to ja w najbliższym czasie mam zamiar zainwestować w apartament mikołajki ,który udało mi się znaleźć w ofercie firmy pratumapartamenty.pl. Lokalizacja jest przepiękna, malownicza i taka o której zawsze marzyłam. Muszę się do nich zgłosić w najbliższym czasie, żeby poznać więcej szczegółów. Wybrałam apartament w budynku B, na drugim piętrze. 117 m2 wydaje się być idealną opcją dla mnie
Odpowiedz
#25
nie wiem czy wiecie ale słyszałam że budują teraz fajne osiedle w Krakowie, na Wzgórzach Krzesławickich, Strefa Cegielnia, bo o nim mowa położone jest też blisko Zalewu Zesławickiego czyli miejsce dla lubiących naturę i rekreację wręcz idealne
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama