Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
podkład do twarzy
#1
Jakie podkłady do twarzy polecacie? Szukam produktu, który będzie miał dobre krycie niedoskonałości oraz wyrównywał będzie koloryt skóry twarzy. Zależy mi żeby nie robił efektu maski oraz długo utrzymywał się na twarzy. Znacie dobrej jakości produkt tego typu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Oprócz podkładu warto również zastosować korektor pod oczy czy na inne partie twarzy, który idealnie wyrówna koloryt skóry i ukryje niedoskonałości. Mój ulubieniec to zdecydowanie Luminous, który kupuję na https://www.helfy.pl/pl/products/rozswie...-2658.html Uśmiech Zdecydowanie polecam go wypróbować Uśmiech
Odpowiedz
#3
Jeśli stosujesz podkład do twarzy to zadbaj o należyte jej odżywianie i stosuj serum do twarzy które należycie odżywi skórę i zadba o jej blask. Wiem bo moja dziewczyna tak robi i efekty widać jak na dłoni. Ona akurat korzysta z oferty DROGERIA DR ZDROWIE i jest zadowolona zarówno z oferty jak i cen.
Odpowiedz
#4
Mineralne kosmetyki są moim zdaniem najlepsze. Tutaj https://pixiecosmetics.com/ zerknijcie sobie, może coś wpadnie Wam w oko. Ja bardzo lubię ich kosmetyki, służą mojej cerze, nie zapychają por. A i wybór odcieni palet np. cieni czy bronzerów mają duży.
Odpowiedz
#5
Pharmaceris albo Revlon
Odpowiedz
#6
Nie należy z kosmetykami przesadzać, bo później robią się problemy ze skórą. Moja żona tak miała i później leczyła to w gabinecie medycyny estetycznej. Dodatkowo często u kobiet pojawia się opadająca powieka, którą próbują zakamuflować makijażem, a tutaj najlepszym rozwiązaniem jest urządzenia plazma i wizyta w gabinecie kosmetycznym.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Pamiętajcie, by zawsze wybierać jak najlepsze jakościowo kosmetyki. Ja czuję, że decydując się na takie produkty jak te z drogerii internetowej https://mintishop.pl/ będziecie w stanie znacznie lepiej zadbać o swoją cerę. To ważny aspekt, więc koniecznie zwróćcie na to uwagę już teraz!
Odpowiedz
#8
Ja przetestowałam już wiele produktów ale zdecydowanie najlepiej sprawdza się ten podkład mineralny marki Lily Lolo Uśmiech jest kosmetykiem wegańskim, naturalnym i przede wszystkim bezpiecznym dla każdego rodzaju skóry. Ja zamawiam go zwykle w sklepie Costasy i uważam, że warto bo można tu skorzystać z bezcennej pomocy obsługi, któr pomoże w doborze koloru czy wyjaśni jak go prawidłowo aplikować.
Odpowiedz
#9
Ja potrzebowałabym podkład do skóry bardzo suchej.... Mam też bardzo wysuszone i piekące usta. Spierzchnięte usta przyczyna - wiecie może, co może nią być? Albo może zostając w temacie kosmetyków, macie coś, co mi na to pomoże?
Odpowiedz
#10
Moja koleżanka ostatnio odkryła sklep Innsi , który ponoć bardzo fajne kosmetyki oferuje- także można byłoby sprawdzić sobie dla porównania też ich produkty. Tym bardziej, że z tego co wiem, to są one doskonałej jakości. No i też mają tam całkiem obszerny wybór- także jestem przekonana, że znajdziecie tam coś odpowiedniego i dla siebie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama