Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pasja do pieczenia
#1
Lubicie piec ciasta? Pracowaliście lub pracujecie w piekarni? Jak to wygląda? Chcę w końcu otworzyć swoją własną piekarnie, bo mam do tego predyspozycje, ale nie mam konkretnych informacji jak to wygląda. Lokum to nie problem, bo już jest wybrany. Zostało tylko wyposażenie piekarni. Co polecacie Jakie strony, sklepy?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja lubię, ale rzadko mi coś wychodzi :/
___
producent okien tychy
Odpowiedz
#3
Sugeruję najpierw się dowiedzieć jak to wygląda, a dopiero na końcu szukać wyposażenia kuchni. Do otworzenia piekarni nie wystarczy lubić piec. No ale jeśli koniecznie chcesz się za to zabrać od tej strony, w kwestii porad co do urządzania polecam wszelkiego rodzaju blogi typu http://www.apartamentydomlux.pl/, szczególnie takie dedykowane stricte HoReCa.
Odpowiedz
#4
Ja też mam wielką pasję ale konkretnie do robienia tortów i muszę uzupełnić sobie kilka specjalnych akcesoriów jak między innymi  tylki do zdobienia ciast https://elhandel.pl/tylki-cukiernicze-c-2_62.html . Czy ktoś z Was używa podobnych do dekorowania swoich wyrobów cukierniczych? Bardzo jestem ciekawa bo akurat takich jeszcze nigdy nie miałam.
Odpowiedz
#5
Z gotowaniem mi jeszcze idzie dobrze, ale pieczenie to wyższa szkoła jazdy
Odpowiedz
#6
podziwiam ludzi, którzy potrafią piec!

___
okulary korekcyjne męskie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Zdecydowanie wolę gotować. Przynajmniej wiem, że to co jadłam jest dobrej jakości. Trzeba jednka pamiętać o tym, by korzystać z produktów dobrej jakości takich jak https://planteon.pl/zdrowa-zywnosc/super...zylii-200g, wtedy gotowanie jest znacznie przyjemniejsze.
Odpowiedz
#8
Jeśli chodzi o pasję do pieczenia to owszem mam ją po babci. Nie wiem sama dlaczego, ale akurat piec różnego rodzaju ciasta uwielbiam i podobno całkiem nieźle mi to wychodzi. Dlatego też tym razem chcę upiec babci tort. A że znalazłam taki opłatek na tort to przynajmniej nie będę musiała bawić się w ozdabianie całego tortu. A Wy kupowaliście może już tego rodzaju opłatki na tort?
Odpowiedz
#9
A czy ktoś z Was próbował może kiedyś zrobić ciasto z kremem chałwowym? Ja ostatnio trafiłam na taki przepis w sieci i wydał mi się ciekawy... jak sądzicie, warto wypróbować?
Odpowiedz
#10
Ja mam nadzieję, że pasją do pieczenia da się zarazić i że moje dzieci tez będą piec mi pyszne ciasta na starość. Ostatnio znalazłam fajny przepis na ciasto marmurkowe, mam nadzieję, że w weekend będzie czas i sobie wypróbuję, bo wygląda pysznie.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama