Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Piżama na prezent
#31
Myślę, że to bardzo dobry pomysł szczególnie, że jest sporo fajnych wzorów jak np. rampers w owoce w przypadku dzieci to na pewno takie piżamki cieszą się ogromną popularnością, a dla dorosłych to już pełna dowolność. Jeśli ma to być prezent to warto wykazać się kreatywnością Big Grin
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Warto poszukiwania pięknej bielizny również zacząć od sklepu Lovita w którym będziecie mogły znaleźć mnóstwo świetnych propozycji jeśli chodzi o bieliznę nocną jak komplety oraz body koronkowe w różnorodnych wzorach i jednocześnie kolorach. Warto sprawić sobie coś takiego i zaskoczyć swojego partnera!
Odpowiedz
#33
(21.12.2018, 15:47)kamimarta napisał(a): Witam  Cool Polecacie gdzieś jakąś piżamę do zamówienia w internecie, jakieś takie oryginalne, ciekawe?  Big Grin

Myślę, że satynowy komplet do spania ze strony Bohomoss przypadnie obdarowanej osobie do gustu. Wystarczy zobaczyć choćby na fb, ile mają fanów.. Wink Sama u nich uwielbiam kupować.
Odpowiedz
#34
Moim zdaniem piżamy damskie na prezent to świetna propozycja. Przede wszystkim taki prezent jest praktyczny Uśmiech Jeśli będziecie szukać modnej i wygodnej piżamy wysokiej jakości to zerknijcie na propozycje MOHITO. W ich ofercie znajdziecie piżamy z krótkim i długim rękawem, a także bardzo wygodne i ciepłe piżamy jednoczęściowe.
Odpowiedz
#35
Moim zdaniem prezent jak najbardziej ok, polecam zajrzeć do tego sklepu https://premiumwrzos.pl mają świetne jakościowo ubrania, markowe.
Odpowiedz
#36
W takim razie zabierając się przede wszystkim za poszukiwania zarówno ładnej bielizny nocnej to na pewno warto zapoznać się z ofertą sklepu online Lovita.pl jest genialną propozycją sklepu w którym znajdziecie mnóstwo propozycji, jeśli chodzi o stylową i dobrze wykonana bieliznę damską w nowoczesnym wydaniu. Z resztą zaglądając do kategorii między innymi body koronkowe, pozdrawiam i dajcie znać jak tam poszukiwania się udały!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#37
W lidlu zawsze trafiam fajne piżamy dla siebie.


_____________________________________
https://www.omnibus.biz.pl/sklep-interne...-sprzedac/
Odpowiedz
#38
Według mnie w przypadku wyboru prezentu przede wszystkim liczy się gest.

schwimmendes Haus
Odpowiedz
#39
Piżama to fajny pomysł na prezent, z którego osoby obdarowane na pewno się ucieszą, szczególnie w przypadku piżam satynowych https://donna.pl/13-pizamy-satynowe Osobiście najbardziej podobają mi się te ze spodniami z długimi nogawkami. Bardzo oryginalnie się w nich wygląda, oczywiście mowa o damskich satynowych piżamach  Big Grin
Odpowiedz
#40
Moim zdaniem to świetny pomysł. Ja najbardziej lubię praktyczne prezenty, a piżama na pewno do takich należy. Zerknij tu http://magazyn.mohito.com/porady/pizama-...czesciowa/ - znajdziesz tam propozycje najmodniejszych w tym sezonie piżam. Warto postawić na piżamę we wzory kwiatowe - to absolutny hit tego sezonu. Sama sobie taką kupiłam niedawno Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama