Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wózek spacerowy
#1
Właśnie zaczynam myśleć już o nowym wózku spacerowym dla swojego syna, aby na wiosnę mógł jeździć sobie w czymś zupełnie nowym. Mamy uzbierane na porządny wózek i teraz szukam tego, który będzie najlepszy. Co myślicie o tym https://ewozki.eu/pl/p/Joie-Litetrax-4-P...omium/2048 ?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Myślę że x-lander x-go będzie zdecydowanie lepszym wyborem bo wózek jest śliczny a poza tym to spacerówka z dużym, wygodnym dla dziecka siedziskiem, rozkładana prawie do leżenia z dużą budką! Ma panel LED i moskitierę, no i jest fajnie amortyzowana.
Odpowiedz
#3
Ciekawy wózek, ale czy nie lepiej byłoby kupić nosidełko? Większość czasu z tego korzystałam. Nie było dźwigania wózka na IV piętro, brałam córkę w nosidełko i wierz mi, że było mega wygodnie, a córa spokojnie sobie spała. Tak zakupy robiłam, czy choćby na spacery i muszę przyznać, że bardzo długo z nosidełka korzystałam. Teraz to już w ogóle pełen komfort, zobacz sobie tutaj https://tulisie.pl/ Mają w tym sklepie fajne promocje, co tydzień inna promocja powiązana ze świętem przypadającym w dzień promocji. Przeglądając ich ofertę widziałam w dobrej cenie Tula Free to Grow. Mega wypas, to po prostu mercedes wśród nosidełek.
Odpowiedz
#4
A ja polecam minima (easygo) , niezwykle lekki i mały po złożeniu wózek spacerowy. Przeznaczony jest dla dzieci od 6 miesiąca, posiada wygodne siedzisko. Wózek można złożyć razem z budką i barierką , wyposażony jest również w pas naramienny do przenoszenia wózka.
Odpowiedz
#5
Również myślę by kupić ten wózek.

__

Kalkulator kredytowy
Odpowiedz
#6
JA zaś polecam spacerówkę euro-cart Volt Pro, która posiada siedzisko przeznaczone dla dzieci do 22 kg.Dużą zaletą Volt jest to że można go złożyć jedną ręką oraz to że posiada pas naramienny który ułatwia przenoszenie wózka. Na spacerach sprawuje się bez zarzutu.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Co do wyboru wózka dla dziecka polecam wam opcję 3w1, kupuje się jeden wózek na całe lata i jest spokój. Ja wybrałem wózek od producenta https://espiro.pl/wozki-dzieciece-3w1 bo mieli solidne no i o nowoczesnym designie. Jestem z niego zadowolony, jakość w stosunku do ceny jest dobra.
Odpowiedz
#8
Ja to w ogóle się nie znam na wózkach dziecięcych, tych wszystkich funkcjach itd. Dlatego zamiast czytać zapewnienia producenta, to sprawdzam recenzje na takiej stronie jak https://rankingmania.pl/ :)  Można tam znaleźć nie tylko dokładne recenzje i opisy wózków dziecięcych, ale również innych rzeczy - sprawdźcie sami. Może ta stronka przyda wam się równie mocno, jak mnie.
Odpowiedz
#9
Ja postawiłam na wózek wielofunkcyjny, dzięki temu miałam wózek głęboki i spacerówkę od razu w komplecie. Za najlepszy dla siebie uznałam wózek Riko Basic, który na spacerach nie sprawia żadnych problemów i który jest łatwy w prowadzeniu. Do tego posiada funkcję bujania gondoli oraz przepinane siedzisko i regulację twardości zawieszenia.
Odpowiedz
#10
Używacie może kubki i uchwyty do wózków? Właśnie się zastanawiam, czy odkupić do wózka takiego uchwytu, żeby się ogrzewać kawką podczas spacerów w zimę i deszczowe dni. Czy one zdają swoją powinność? Warto w nie zainwestować Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama