Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akademiki
#1
Zaczynając studia lepiej wybrać akademik czy prywatną stancję? Jeśli akademik to prywatny czy publiczny? Przeglądałem oferty na hasło akademik Kraków, ale sam nie wiem, co byłoby najlepszą opcją. Jak myślicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Grunt to znaleźć takie miejsce, w którym będziecie czuli się dobrze.
Odpowiedz
#3
Witam, a czy na akademik ma szansa osoba zaczynająca studia maklerskie kraków? Formalnie rzecz biorąc są to bardziej takie kursy doszkalające czy podyplomówki, więc nie wiem, jak to jest w tym przypadku.
Odpowiedz
#4
Wydaje mi sie, ze najlepiej jest znaleźć jaki prywatny akademik taki jak https://unibase.pl/ . Tam na pewno masz bardzo dobre warunki mieszkalne i wydaje mi się że z takiego miejsca bedziesz zadowolony
Odpowiedz
#5
ja mieszkam już semestr w prywatnym akademiku LAS i na początku myślałam, że to rozwiązanie tylko na jeden semestr, ale postanowiłam zostać na kolejny semestr Wink pokoje w pełni wyposażone, w centrum miasta, szybki internet a przede wszystkim świętni ludzie Big Grin i nie mówię tylko o ekipie studenckiej, ale też o pracownikach tego akademika.
Odpowiedz
#6
Folia stretch na pewno się nada. To wręcz idealne rozwiązanie w takich przypadkach. Jej ważnym atutem jest to, że jest tania i łatwo dostępna.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A wiecie może jak w obecnej sytuacji wyglądają domy studenckie Kraków? Chciałabym od najbliższego roku zacząć studia w tym mieście, ale boje się o mieszkanie. Koszty mogą mnie pokonać niestety Smutny
Odpowiedz
#8
Myślę, że to nie ma znaczenia dla samego studiowania. Dwa lata mieszkałam w akademiku, potem wynajmowałam z koleżankami mieszkanie. Oba rozwiązania bardzo dobrze wspominam. Znaczenie ma odległość do uczelni, im bliżej tym lepiej na pewno. A co studiujecie, jakie kierunki wybieracie? zobacz tutaj gdzie warto iść na architekturę krajobrazu w Warszawie. Moja znajoma jest po takim kierunku i ma wspaniałą, satysfakcjonującą i bardzo dobrze płatną pracę.
Odpowiedz
#9
Mi się akademiki źle kojarzą
Odpowiedz
#10
Hmmm... to wszystko raczej zależy od wielu czynników...

___
hurtownia hydrauliczna częstochowa
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama