Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
słuchawki
#11
I jak tam, udało wam się znaleźć już dobre słuchawki ? Jeśli nadal ciężko wam podjąć decyzję, to możecie sprawdzić aktualne rankingi w sieci. Powiem wam, że właśnie z takimi rankingami zawsze o wiele łatwiej podejmuje się decyzję Uśmiech  Możecie kupić dobry sprzęt w przystępnej cenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jeżeli zależy wam na porządnych słuchawkach, które będą idealnie pasowały do waszych uszu, to koniecznie zainteresujcie się AirPods Pro. Z tego co wiem, to mają one wielu zwolenników, więc coś musi być na rzeczy. W sieci można wiele na ich temat poczytać, więc zachęcam do sprawdzenia tego modelu
Odpowiedz
#13
Jak już zabieracie się za poszukiwania dobrych słuchawek to w mojej opinii zdecydowanie najlepiej sprawdzają się wersje bezprzewodowe i kilka fajnych opcji można znaleźć w ofercie Manta jak na przykład słuchawki bezprzewodowe HDP9010 bo wolność od kabla podczas treningów jest kluczowa, no i też od razu propozycje od manty mają w pudełku powerbank
Odpowiedz
#14
Rzeczywiście bezprzewodowe słuchawki obecnie są najbardziej popularnym produktem. Tym bardziej, że są niewielkich rozmiarów, poręczne i można je zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Wybierając produkt marki Apple można do nich znaleźć wiele ciekawych akcesoriów, które uprzyjemnią i usprawnią korzystanie z bezprzewodowych słuchawek. Polecam zajrzeć do sklepu https://idream.pl/akcesoria-pl/akcesoria-airpods.html i sprawdzić ich ofertę.
Odpowiedz
#15
Jakie bezprzewodowe polecicie?
Odpowiedz
#16
Sluchawek w swoim zyciu wiele przetestowalam. Najbardziej pasują mi audictus conqueror bo sa wygodne nie drogie i maja bardzo trwala baterie
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Wybór słuchawek to wcale nie takie łatwe zadanie, jakby moglo się wydawać. Myślę, że zainteresuje was ten ranking https://www.audiohead.pl/sluchawki-audio...e-ranking/ który został przygotowany bardzo dokładnie i rzetelnie pod każdym względem.
Odpowiedz
#18
Akurat jeśli chodzi o wybór dobrej jakości słuchawek bezprzewodowych to mogę jak najbardziej polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez producenta Manta u którego będziecie mogli znaleźć sporo fajnych propozycji jak na przykład słuchawki bezprzewodowe TWS Manta MTWS001 Powerbank które akurat u mnie sprawdzają się świetnie. Bardzo dobre parametry i przystępne ceny, pozdrawiam!
Odpowiedz
#19
Jeśli zależy ci na słuchawkach lub głośnikach wysokiej jakości to mogę ci polecić oferte tej firmy https://www.premiumsound.pl/ Bez problemu możesz zamówic tam wysokiej jakości sprzęt audio do domu i firmy. My z meżem własnie zastanawiamy się nad kinem domowym. Stare niestety padło a dziwnie sie ogląda telewizję bez odpowiedniego nagłośnienia.
Odpowiedz
#20
ja tam kupiłam bardzo dobre słuchawki audictus conqueror rewelacyjnie sie je nosi mają fajny dźwięk
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama