Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie gry kojarzą się Wam z dzieciństwem?
#11
Różowa pantera i 13 wizaż to były hity Tongue
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Mi się kojarzy chinczyk z https://rewolucja.co.uk/5901738560277/ch...-planszowa . Wspominam tę grę bardzo dobrze. Miałem w nią bardzo duże szczęście i rzadko kiedy przegrywałem. Ogólnie bardzo lubię gry planszowe.
Odpowiedz
#13
Mam je przed oczami, ale nie pamiętam nazw Smutny
___
Elektryk Wrocław
Odpowiedz
#14
Szachy, Chińczyk - generalnie dużo gier planszowych miałam. Ale teraz też jest w czym wybierać. Są na rynku mądre gry, które nie tylko bawią, ale i uczą. I są fajną rozrywką dla całej rodziny. Sprawdźcie na przykład grę Emocje - tu do kupienia https://www.eduksiegarnia.pl/emocje-gra-planszowa . Pomaga zrozumieć emocje takie jak radość, niepokój, gniew, smutek, miłość i uczy tego, jak je wyrażać.
Odpowiedz
#15
Przede wszystkim karciane, a jak chcecie wiedzieć które konkretnie to polecam wejść na stronę https://wroaccessible.eu/top-5-najlepszy...arcianych/ tutaj znajdziecie gry, w które na 100% każdy z nas w dzieciństwie grał. Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz
#16
Ja jak byłam mała bardzo lubiłam grać w różnego rodzaju planszówki rodzinne. Teraz sama mam dzieci i również zachęcam je do grania w takie gry. Jest to świetny sposób na wesołe, miłe spędzenie czasu z całą rodziną Uśmiech Lubimy usiąść sobie w sobotnie popołudnie i właśnie tak spędzić czas Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Zdecydowanie Monopoly i Szachy.

narzędzia dla elektryka
Odpowiedz
#18
Grzybobranie.
Odpowiedz
#19
Od dziecka uwielbiam grać w The Sims, tworzyć nowe pokolenia i wielodzietne rodziny... Dla wielu osób tak rozgrywka jest nudna, ale mnie wciąga bez pamięci.
Odpowiedz
#20
Zdecydowanie Chińczyk i Piotruś to gry mojego dzieciństwa. Babcia kiedyś nauczyła mnie grać w Młynek? Znacie tę grę?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama