Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Telewizja kablowa
#11
a który to najszybszy internet tak z ciekawości spytam? światłowód wszędzie ejst
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ja korzystam z usług z internetu od Thenetwork https://thenetwork.pl/ który zapewnia mi do 300Mb/s Down(Up)load. Czy jest najszybszy, nie wiem, ale wystarczający na pracę i naukę zdalną oraz rozrywkę wieczorem.
Odpowiedz
#13
Wydaje mi się, że najlepszym i najłatwiejszym sposobem na znalezienie idealnej oferty dopasowanej do naszych potrzeb, jest skorzystanie z tej porównywarki https://panwybierak.pl . Wystarczy, że wpisze się swój adres i porównywarka pokaże Ci wszystkie oferty dostępne w Twoim budynku. To bardzo proste i praktyczne rozwiązanie, gdyż nie wszyscy dostawcy oferują swoje usługi w każdym miejscu w Polsce. Takie rozwiązanie pozwali zaoszczędzić nie tylko pieniądze na dobrej ofercie , a także e czas na zbędnym wyszukiwaniu.
Odpowiedz
#14
A ja słyszałam że telewizja światłowodowa teraz jest najlepsza i ciekawa jestem czy ktoś z Was ma takie rozwiązanie u siebie w domu i może je mi polecić. Podobno można tam sobie dowolnie dobierać kanały do pakietu i płaci się tylko za to co się konkretnie ogląda
Odpowiedz
#15
A czy ktoś z was wie, jak działa tv białystok od firmy KOBA? Tak pytam, ponieważ zastanawiam się czy teraz nie przejść do nich... Długi czas szukałam teraz czegoś niedrogie, ale jednocześnie z bogatym pakietem programów. Tutaj wszystko wydaje się ok.
Odpowiedz
#16
A co sądzicie o takim zakupie jak tuner dvb-t usb mpeg4 - n telewizji nowej generacji: https://e-media.com.pl/Tunery-c8177 ? Uważam, że to bardzo przydatne rozwiązanie jeśli chodzi o oglądanie telewizji. Na pewno dzięki takiemu tunerowi będziemy mogli oglądać więcej kanałów.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Co sądzicie o takiej telewizji? Uśmiech
Odpowiedz
#18
Dla mnie telewizja to jest przeżytek
Odpowiedz
#19
Z usług jakiego dostawcy telewizji korzystacie?
Odpowiedz
#20
(17.02.2023, 17:54)Nikola_99 napisał(a): Z usług jakiego dostawcy telewizji korzystacie?

Elpos jak jestem w domu rodzinnym. Ale to Białystok. Kablówka i światłowód.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama