Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowe mieszkanie
#21
Zastanawiam się nad inwestycją w mieszkanie w Warszawie. Nie ma teraz sensu trzymać pieniędzy na koncie, a mieszkania idą cały czas w górę, myślę, że to dobry moment by jeszcze inwestować. Zamiast bezproduktywnie mieć po prostu pieniądze i nic z nimi nie robić, dobrze byłoby zakupić mieszkanie od dewelopera, na przykład profbud.info i wynajmować je za duże pieniądze. Sprawdzałam nie tak dawno i widziałam jak bardzo ludzie się cenią przy wynajmie. Pewnie, że trzeba włożyć coś, by później wyciągnąć. Dlatego też przyglądam się ofercie firmy Profbud, bo wiem, że mieszkania są w bardzo dobrym stanie, wykończone jak nalezy. No i ich lokalizacje, tui bardzo dbają, aby z miejsca zamieszkania można było się wszędzie dostać. Dla rodzin z dzieckiem ważne jest także, by w okolicy było przedszkole, szkoła, a dla starszych konieczna jest przychodnia, by w razie czego można było wyskoczyć na wizytę u lekarza. Jestem za tym aby kupować mieszkania deweloperskie, po ich wykończeniu ma się spokój przez wiele lat z remontami. A Wy co o tym sądzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#22
Tak,mam podobne zdanie ale ja kupowałam mieszkanie od dewelopera, na osiedlu Poematu w stolicy, mogę polecić tą firmę bo wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, bardzo dobry kontakt z biurem sprzedaży, celowo wybrałam taką firmę bo osiedle jest jeszcze w budowie więc musiał to być rzetelny i znany deweloper
Odpowiedz
#23
Wybór mieszkań jest teraz ogromny. Ja szukam kawalerki w niedalekiej odległości od Poznania. Zastanawiam się nad Murowaną Gośliną, bo stamtąd jest bardzo dobry dojazd do Poznania. Znalazłam bardzo duży wybór mieszkań w super cenach na nowo budowanym osiedlu murowana.com.pl. Część mieszkań ma balkony, a cześć ogrody. Która wersja według Was jest lepsza?
Odpowiedz
#24
Super sprawa jak jest możliwość zakupu nowego mieszkania. Ja mam takie w Warszawie właśnie. Zakup udany w 100%, pod każdym względem. Też od początku trafił się nam mieszkańcom bardzo dobry i profesjonalny zarządca nieruchomości Per modum. Z dużym doświadczeniem, można na nim zawsze polegać, co oczywiście jest ważne.
Odpowiedz
#25
Jak już jesteśmy w temacie nieruchomości, to powiem wam, że ostatnio zainteresowała mnie oferta firmy Domirum. Widziałam, że oferują kompleksowe usługi w nieruchomościach gdańsk, więc myślę, że mogliby mi pomóc w znalezieniu odpowiedniego lokum dla siebie. Dajcie znać, czy kiedykolwiek z nimi współpracowaliście.
Odpowiedz
#26
Uśmiech)))))))))))
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#27
A co powiecie na przykład na sprzedaż domów lublin: https://galadom.pl/ ? Deweloper Galadom oferuje domy i mieszkania na terenie Lublina. Do wyboru mamy aż cztery różne lokalizacje więc zdecydowanie jest z czego wybierać.
Odpowiedz
#28
A mnie interesuje łowicz - gdzie tam mogłabym kupić dobre mieszkanie? Czy widzieliście może ostatnio jakieś ciekawe propozycje dotyczące nieruchomości? Czy możecie mi dać namiar na nie? Dostałam pracę w tym rejonie i jakoś mi się tam podoba, dlatego podjęłam decyzję, że tam zamieszkam.
Odpowiedz
#29
Szukam niebanalnych dodatków do salonu. Lubię rzeczy wyjątkowe i niepowtarzalne. Czy poza ofertą https://home-you.com/pl/salon polecicie mi inne sklepy z dekoracjami? Chętnie zobaczę wasze propozycje.
Odpowiedz
#30
(11.03.2021, 16:17)katsowa napisał(a): Cześć, piszę do was bo stoję przed trudnym wyborem. Postanowiłam, że to czas żyć na swoim i koniec z wynajmowaniem. Jestem w trakcie poszukiwania idealnych czterech ścian dla mnie, ale trudno mi się zdecydować. Znalazłam mieszkanie Mikołajki, ale też bardzo urzekła mnie działka Kętrzyn. Co byście wybrali na moim miejscu?

moim zdaniem dobra decyzja Uśmiech
_________
ospel
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama