Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Akcesoria do samochodu
#51
Ja trafiłem ostatnio na stronę dystrybutora zawieszki samochodowe . To są te słynne zapachowe choinki wiszące na lusterku wewnątrz wielu samochodów na naszych drogach. Ale to co mnie zaskoczyło to możliwość nadruku na tych zawieszkach dowolnego napisu, nawet reklamy wybranej firmy.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#52
Z własnego doświadczenia wiem, że warto sprawdzić sobie na spokojnie oferty w sklepach internetowych. Wybór jest znacznie większy niż stacjonarnie, a do tego można liczyć na niższe ceny. Mnie przykładowo udało się kupić tak ramki do tablic rejestracyjnych Nawet wielu znajomych mnie dopytywało, gdzie je dokładnie kupiłam.
Odpowiedz
#53
W sprawie porządnej jakości boxów dachowych to ja mam jak najlepszą opinię o KAMEI HUSKY L kupionym online w całkiem niezłej cenie w LuxBox. Na plus jest jego szybki i wygodny montaż i 50 kg ładowności, box jest fajny, pojemny a firma daje na niego 6 lat gwarancji. Dzięki niemu spokojnie mieścimy się wyjeżdżając na wakacje bez niego nie dawaliśmy radyUśmiech
Odpowiedz
#54
Przydać wam się też może namiar na dobrą hurtownię olejów i kosmetyków samochodowych – Buwar z Legnicy. Oprócz olejów kupicie tam też płyny hamulcowe, eksploatacyjne, płyny do chłodnic, filtry samochodowe, kosmetyki samochodowe, środki pielęgnacyjne, czyszczące i myjące a także smary, także wybór jak widzicie jest dobry a do tego ceny rozsądne. Wszystko co u nich kupiłem dobrze mi służy, zdecydowanie mogę wam doradzić ten sklep.
Odpowiedz
#55
Jeśli szukacie wycieraczek do samochodu to ja polecam serdecznie wycieraczki płaskie Honda to dobrze wykonany z najlepszych materiałów, trwały i wytrzymały produkt od znanego producenta. W tym sklepie jest ogromny wybór wycieraczek do każdego model samochodu marki Honda. Sprawdźcie.
Odpowiedz
#56
No to może warto w takim razie zastanowić się nad znalezieniem dobrej kamery samochodowej, która akurat bardzo fajnie się sprawdza od strony parametrów nagrywania i także obrazu cofania. My wybraliśmy https://orllo.pl/kamera-samochodowa-przo...x-700.html do samochodu rodzinnego i bardzo sobie ją chwalę. Dobrze wykonana, przystępna cena i z jakością obrazu 4K, trybem parkingowym i nawet głosowe sterowanie kamerą
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#57
Akcesoria do swojej terenówki kupuję zawsze na stronie https://terenowiec.pl/pl/. Mają wszystko to, czego aktualnie potrzebuję. Ceny są atrakcyjne, a dostawa szybka. Mam pewność, że kupuję urządzenia najwyższej jakości.
Odpowiedz
#58
Rejestrator jazdy to jedna z takich rzeczy, które według mnie koniecznie trzeba mieć. Ten może się przydać w wielu sytuacjach, no a najbardziej gdy zdarzy się wam jakaś kolizja, wypadek drogowy. Jak jeszcze nie macie takiego urządzenia to Navitel DVR R600 powinien was zainteresować, ja planuje sobie taki kupić.
Odpowiedz
#59
W zakresie poszukiwań dobrej jakości w zakresie akcesoriów samochodowych to mogę jak najbardziej polecić Wam także do sprawdzenia ofertę https://akcesoria.autoidea.pl/ gdzie będziecie mogli znaleźć mnóstwo świetnych propozycji do marki Mercedes. Warto się przekonać i co najważniejsze skutecznie zadbać o swoje auto. Pozdrawiam i oby zakupy się oczywiście w pełni udały!
Odpowiedz
#60
Ja ostatnio do swojego auta kupiłam organizery na plecy fotela, bo milion drobiazgów latających wszędzie po aucie już mnie drażniło Big Grin Generalnie dużo akcesoriów do auta znajdziecie w sklepie iParts, ja tam kupuje i akcesoria i części do samochodu bo mają dobre ceny i dużą dostępność produktów Uśmiech Polecam ich sprawdzić - https://iparts.yoodu.co.uk/
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama