Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Korepetycje z angielskiego
#31
Ja miałam wspaniałego korepetytora Michała Świerada. Nauczył mnie tak dobrze angielskiego, że nareszcie płynnie posługuję się językiem i nie mam żadnych barier.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#32
Korepetycje to tylko jeden ze sposobów nauki. U każdego działa co innego i co innego przynosi najlepsze efekty. Ja chcąc podreperować swoją znajomość języka, zdecydowałam się na kurs angielskiego we Wrocławiu, a ściślej rzecz biorąc, w szkole językowej International house https://www.ih.com.pl/wroclaw/ Chodzę na lekcje tam dość krótko, ale już wiem, że efekty są naprawdę świetne, a metody, z których korzystają, lektorzy mnie osobiście przekonują do nauki właśnie tam. Duży plus za możliwość wyboru rodzaju kursu.
Odpowiedz
#33
Moim zdaniem nauka języków obcych jest bardzo istotna. Możesz też zdecydować się na zdalne lekcje języka obcego z osobistym lektorem. Taką możliwość znajdziesz w Edoo: https://edoo.pl/ .
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama