Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy w zwiazku
#1
Macie moze jakies sprawdzone porady w tym zakresie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Bez podania jakiejs wiekszej ilosc danych na temat danego przypadku nie mozna tutaj zbyt wiele wydedukowac. Zreszta takie pomaganie na forach online to jest mozna powiedziec polsrodek. Nic nie zastapi wizyty ze specjalistami w swojej dziedzinie .. i mam tutaj na mysli kogos kto dziala od wielu lat. Moja dobra znajoma przechodzila dosc niemila sytuacje jakis czas temu .. dowiedziala sie o tym, ze maz ja zdradza - do tego calkiem przypadkiem poniewaz sama by go ngidy o cos takiego nie podejrzewala. To juz nie chodzi o plec jaka podejmuje sie takiego czynu .. tylko o konsekwencje jakie z tego wynikaja, a o ktorych nie wiele osob sobie zdaje sprawe bedac po wplywem emocji. Mozna znalezc duzo materialow w sieci na ten temat .. jednym z bardziej obszernych jest ten - https://www.sensity.pl/konsekwencje-i-sk...lzenskiej/
Odpowiedz
#3
a co dokładnie się w tym związku dzieje?
zawsze możesz... iść dalej..
______________
ogłoszenia sponsoring
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama