Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dezynfekcja
#1
Cześć, bardzo boje sie zarazkow, znalazlam hydrosept - czy ktoś o nim słyszał? Podobno płyn do dezynfekcji hydrosept jest najlepszy na rynku/
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeżeli chodzi o środki do dezynfekcji, to my zaopatrujemy się w nie w hurtowni LIMEDIC w Zabrzu, oni prowadzą również sklep internetowy: https://limedic.pl/dezynfekcja . Jako, że pracujemy w branży medycznej, to korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych i dobrze działających środków, właśnie takie znajdziecie w tym sklepie. Są one dostępne a korzystnej cenie, a sama hurtownia jest rzetelna, polecam serdecznie.
Odpowiedz
#3
Wystarczy przy sobie mieć płyn do dezynfekcji.
Odpowiedz
#4
Co do dezynfekcji to oczywiście, że to jest bardzo ważne zadanie. Dlatego też każdy z nas stara się jak najlepiej to wszystko zorganizować. Tak samo jak w przypadku maseczek ochronnych szukamy jak najlepszych dla nas modeli w dobrych cenach. A tak się składa, że na tej stronie https://www.ceneolokalnie.pl/poznan/maski-antysmogowe można znaleźć całkiem fajny wybór w maseczkach.
Odpowiedz
#5
Dezynfekować można nie tylko ręce, ale również pranie, zabawki czy inne powierzchnie w domu. Odkąd zaczęła się pandemia koronawirusa większą uwagę przykładam nie tylko do wyboru środków czyszczących ale również środków do ochrony zdrowia https://multi-branch.pl/14-zdrowie takich jak maseczki, artykuły higieniczne czy proszki do prania.
Odpowiedz
#6
Wiele osób prowadzących własne gabinety dentystyczne ma problem ze skuteczną dezynfekcją pomieszczeń. Tutaj wszystko musi być na najwyższym poziomie, dlatego polecam ozonowanie gabinetu stomatologicznego. Pozwala ono na pozbycie się praktycznie 100% wirusów i bakterii.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
A macie jakieś produkty do dezynfekcji rąk przy sobie zawsze? Uśmiech Ja chyba zawsze noszę takie żele małe w torebce lub plecaku, przydają się nie tylko w podróży, ale nawet w sklepie. Produkty do rąk znajdziecie na https://punktmedyczny24.pl/plyny-dezynfekujace-do-rak zarówno w mniejszych, jak i większych opakowaniach.
Odpowiedz
#8
Dezynfekcja urządzeń oraz rąk jest bardzo ważna i podnosi nasze bezpieczeństwo. Na pewno w każdym gabinecie przyda się dobrej jakości płyn do dezynfekcji powierzchni. Podczas zakupów zwracajcie uwagę na skład, gdyż od tego zależy również jego skuteczność. W sklepie Medyczny Store znajdziecie szeroki wybór asortymentu środków do dezynfekcji, które z pewnością was zadowolą. Są bardzo wydajne i można je kupić w korzystnych cenach.
Odpowiedz
#9
Ja zawsze mam ze sobą jakiś płyn do dezynfekcji Uśmiech
Odpowiedz
#10
Ktoś z was przeprowadzał kiedyś ozonowanie w swoim mieszkaniu? Na czym dokładniej to polega i czy odczuwacie jakąś różnicę? Znalazłam firmę Airozone - bardziej to znajoma polecała mi ich. Przyznam szczerze, że nigdy nie korzystałam z tego typu usług. Ktoś z was mógłby się odnieść czy warto?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama