Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klient i egzekwowanie należności
#1
Klient zamówił usługę, wykonaliśmy ją a on zalega z zapłatą od 3 tygodni. Zbywa mnie, niestety okazało się, że nie tylko u nas ma zadłużenie. Teraz czeka mnie pewnie przeprawa by pieniądze odzyskać, mam nadzieję że obejdzie się bez sądu. Jak unikać takich sytuacji w biznesie? Jak sprawdzać kontrahentów?
OdpowiedzNedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W mojej firmie też mieliśmy kiedyś taką sytuację. Od tego czasu jesteśmy ostrożniejsi i sprawdzamy z kim wchodzimy we współpracę. Nawet te duże i z pozoru dobrze prosperujące firmy często mają zaległości. I niestety wtedy istnieje duże prawdopodobieństwo że i nam nie będą płacić na czas. Jak chcesz się dowiedzieć jak sprawdzić czy firma ma długi to polecam wpis na https://www.big.pl/baza-wiedzy/sprawdz-kontrahenta . Koszty pobrania raportu są o wiele mniejsze niż potencjalne korzyści z pozyskanych informacji.
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem przydałaby się tutaj umiejętność wpływania na ludzi i ich zachowanie. Z tego, co się orientuję, to firma szkoleniowa Human Skills organizuje szkolenia, z których właśnie można dowiedzieć się jak wpływać na ludzi. Może warto byłoby się na takie szkolenie zapisać?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama