Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypoczynek
#1
Cześć. Mam urlop do wykorzystania i chciałabym spędzić ten czas w ciekawym miejscu. Moja znajoma była kiedyś w hotelu  Crystal Mountain i była bardzo zadowolona, ale w  dobie pandemii  takie wyjazdy są utrudnione. Był ktoś teraz? Jak to wygląda? Z góry dziękuję za informację.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Jeżeli planujecie urlop i jednocześnie chcielibyście dowiedzieć się więcej, jak dokładnie wygląda wymiar urlopu wypoczynkowego to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę wskazówki przygotowane przez Apexnet.com.pl na swoim blogu. Nie wszyscy wiedza jak dokładnie wygląda definicja i jednocześnie co Wam w tym zakresie przysługuje. Warto poszerzać wiedzę, tym bardziej kiedy jesteście dopiero na starcie swojej przygody zawodowej Uśmiech
Odpowiedz
#3
A moze jakaś wycieczka za granicę? Na przykład Malediwy z Itaką Big Grin
Odpowiedz
#4
Ja bardzo cenię sobie wyjazdy na wakacje za granicę Uśmiech Ostatnio moim top kierunkiem jest Dominikana, w tym roku też planuje się tam wybrać - najprawdopodobniej z biurem Itaka Uśmiech
Odpowiedz
#5
Każdy z nas chciał by już wyjechać. Nie jest łatwo wysiedzieć w domu
gdy robi się to nieprzerwanie od ponad roku.
Zerknij sobie tu https://dworzeconline.pl/info/podroze/rozklad-jazdy
i planuj podróż. Tego na pewno nikt Ci nie zabroniUśmiech
Odpowiedz
#6
Ja wolę spędzać urlop za granicą, zazwyczaj jedziemy z mężem na jakieś ciekawe wycieczki z Itaką Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Ja najbardziej lubię wypoczywać na plaży... już nie mogę doczekać się tegorocznych wakacji z Itaką.
Odpowiedz
#8
polecacie ten hotel lotnisko kraków ma świetną lokalizację tuż obok jest lotnisko. Nie trzeba stać w korkach i szukać parkingu żeby dostać się na lot. Czy któraś korzystała ?
Odpowiedz
#9
Ja polecam wybrać gdzieś się z Itaką Uśmiech Nawet na krótki city break.
Odpowiedz
#10
Odpoczynek lubimy aktywny. Zwykle latem zbieramy się grupą, wynajmujemy busa i jedziemy zwiedzać Polskę. Busa wynajmujemy zawsze z tej samej firmy przewozowej - DannyBus http://dannybus.pl/pl/kontakt z Bydgoszczy. Ich oferta jest szeroka, wynajmowaliśmy od nich także autokar na wesele. Nigdy nas nie zawiedli, są rzetelni pod każdym względem. Szczerze ich polecam. Usługi mają w opłacalnych cenach, pojazdy są w 100% sprawne.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama