Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wypoczynek
#11
Ja żeby odpocząć polecam pojechać na jakieś all inclusive z Itaką.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Jeśli potrzebujesz porządnie wypocząć to polecam lecieć gdzieś z Itaką Big Grin
Odpowiedz
#13
Również wybieram się na wakacje, tym razem w góry. Mam nadzieję, że odpocznę i się zrelaksuję. Oczywiście, obowiązkowo zabrałam ze sobą kilka książek, które umilą mi ten czas. Najciekawsze tytuły udało mi się znaleźć na stronie: https://www.taniaksiazka.pl/szepty-nocy-...44543.html . Więc jeżeli jesteście zainteresowani takimi zakupami, to zachęcam do zajrzenia na tę stronę. Myślę, że spokojnie znajdziecie tam coś dla siebie, ponieważ wybór mają naprawdę ogromny.
Odpowiedz
#14
Polecam ten kierunek - Travelin
Masa atrakcji do zobaczenia, no i ogólnie - ciekawych miejscówek. Zakładam, że na pewno nie będziecie się tam nudzić.
Kwestia jest tylko taka, jakie macie konkretnie plany ;-)
Do zobaczenia jest tam mnóstwo rzeczy.
Odpowiedz
#15
Szkoda, że teraz nie ma co planować, bo nie wiadomo co będzie jutro Smutny
Odpowiedz
#16
Ja właśnie wróciłem z rodziną z Hiszpanii i polecam wszystkim. Piękne widoki, ciepła woda, no do polskiego morza to się tego nie da porównać, zdecydowanie. To nasze pierwsze wakacje za granicą i chyba faktycznie warto odkładać i jechać co dwa lata ale za to na takie. Dom wynajęliśmy na nocleg z tej strony: https://agnesinversiones.com/oferty/wyna...lden-mile/, bo baliśmy się trochę hoteli i lubimy mieć dużą prywatność. Tak jak mówiłem polecam każdemu!  Unsurehy:
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Ja ostatnio przeglądałem noclegi we Wrocławiu, bo chciałbym zabrać moją żonę na wakacje we dwójkę. Wybrałem Wrocław ze względu na naszą historię. Poznaliśmy się właśnie we Wrocławiu na szkoleniu z pracy. Teraz ten wyjazd nie będzie miał nic wspólnego z pracą, jednak fajnie wrócić do wspomnień.
Odpowiedz
#18
Ostatnio zaciekawiły mnie wakacje za granicą, w zasadzie to dawno nigdzie dalej nie wyjeżdżałem i tak pomyślałem o Grecji. Na https://nomade.pl/grecja akurat znalazłem bardzo ciekawą opcje, są tam opisane różne ciekawe oferty miejsc w Grecji.
Odpowiedz
#19
Jeśli chcecie odpocząć, ale wolicie nie wyjeżdżać poza granice Polski to ja serdecznie polecam Ośrodek Wypoczynkowo - Rekreacyjny ''Jubilat'' w Borach Tucholskich. Ośrodek jest położony w pięknej, malowniczej okolicy, blisko natury, gdzie naprawdę można naładować baterie, pooddychać świeżym powietrzem i nacieszyć się spokojem i ciszą. Fani bardziej aktywnego wypoczynku też znajdą tam coś dla siebie, bo do dyspozycją są m.in. kajaki, boisko do siatkówki i kąpielisko. W dodatku po rozciągających się wokół ośrodka lasach można spacerować bez końca. Ja dosłownie zakochałam się w tym miejscu i na pewno będę tam wracała w przyszłości!
Odpowiedz
#20
Każdy ma inne priorytety, a mi od zawsze marzy się aby odwiedzić Śląsk. Bardzo interesuje mnie tamtejsza kultura i tak duża ilość atrakcji. Na stronie: https://www.rezydencjahotel.pl/ znalazłam luksusowy hotel w Piekarach Śląskich. Warto się tam zameldować i autentycznie odpocząć.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama