Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automatyczne skrzynie biegów - serwis
#1
Witam!
Czy macie może dla nas jakieś podpowiedzi w zakresie wyboru dobrego serwisu zajmującego się automatycznymi skrzyniami? Jeśli tak, to oczywiście liczę na podpowiedzi z Waszej strony!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez Auto Józefów. Przede wszystkim duże doświadczenie, świetna organizacja i jednocześnie dotrzymanie ustalonych terminów. My zdecydowaliśmy się na nawiązanie tej współpracy przy naprawie automatu sprintera i skrzyni w mercedesie żony. Sprawnie, w rozsądnej cenie i z roczną gwarancją bez limitu kilometrów.
Odpowiedz
#3
A tutaj mogę sie zgodzić, byłam u nich kilka miesięcy temu trzeba było zrobić lekki serwis, wymianę oleju i uszczelnianie. Cena niczego sobie, serwisanci kompetentni i chętni do pomocy. Mam nadzieję, że także skorzystacie i co najważniejsze uda się doprowadzić auto do odpowiedniego stanu.
Odpowiedz
#4
Dzięki wielkie za podpowiedzi! Na pewno wezmę pod uwagę i na pewno sprawdzę w takim razie czy będą nam w stanie profesjonalnie pomóc i doprowadzić samochód do odpowiedniego stanu.
Odpowiedz
#5
Robiłem u nich skrzynię z rok temu, trzeba było wymienić kilka rzeczy, w tym również przyszedł czas na olej. Kompetentni, profesjonalni i uczciwi. Do tej pory zrobiłem już z 20 tys. km i naprawdę nie mam na co tutaj narzekać Uśmiech
Odpowiedz
#6
Jak najbardziej mogę się zgodzić, jeżeli chodzi o serwis Auto Józefów, przede wszystkim jest to warsztat o ogromnym doświadczeniu, przystępnych warunkach i jednocześnie specjalistów którzy dokładnie przedstawiają co trzeba zrobić i jaki będzie to koszt. Myślę, że dobrze sobie poradzicie!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama