Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fotowoltaika?
#1
Witam, mój mąż od dłuższego czasu namawia mnie na zamotnowanie u nas fotowoltaiki. Na początku byłam przeciwna temu pomysłowi, ale trafiłam na stronę firmy SPR-Polska, gdzie zapoznałam się z ich szeroką ofertą i poczytałam o korzyściach jakie niesie za sobą takie rozwiązanie. Jestem coraz bardziej chętna, aby zdecydować się na ten zakup, ale najpierw chciałam zapytać jakie Wy macie doświadczenie z fotowoltaiką i czy będzie to wyglądać estetycznie na dachu domu?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja mogę polecić tylko firmę - https://ecocalma.pl/ to świetni specjaliści w tym co robią. Jak się okazuje fotowoltaika wcale nie musi być droga, na początek może kosztować nas tyle ile wynosi jeden rachunek za prąd. Reszta zostanie finansowana w innej dogodnej formie np. kredyt. Firma stawia też na sprawdzone i markowe elementy instalacji, cała lista na stronie www. Jeśli zajdzie potrzeba, pomogą również w załatwieniu formalności oraz zajmą się wnioskiem o dofinansowanie w programie "mój prąd".
Odpowiedz
#3
Opłacalna inwestycja. Coraz więcej osób decyduje się na montaż bo raz, że cały koszt zwraca się w przeciągu kilku lat to też można traktować ten system jako formę zarobkową. Szczególnie jeśli montujemy dużo paneli, zobacz na https://www.ecoenergyrzeszow.pl/fotowolt...a-rolnika/ jak rolnicy mogą wykorzystywać możliwości fotowoltaiki.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama