Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wakacje
#1
Ja podjąłem decyzje ,że na pewno skorzystam z bardzo dobrej oferty co zobaczyć w krakowie .Z tej oferty naprawdę warto teraz skorzystać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Ja mam nadzieję, że latem sytuacja z covidem będzie na tyle opanowana, że ruszę z rodziną do Kołobrzegu, bo marzy nam się odpoczynek
i morze. To dobre miejsce na wakacje z dzieciakami, o atrakcjach tu sobie poczytajcie https://www.mojaplaza.pl/artykul/najleps...zegu-98144 Także dbajmy wszyscy o to, by wirusa powstrzymać, żeby latem móc relaksować się na wakacjach.
Odpowiedz
#3
Na wakacje do miasta? My wolimy jednak przestrzeń i morze. Dlatego w zeszłym roku na wakacje pojechaliśmy całą rodzinką do Ustronia Morskiego. Tam wynajęliśmy sobie tam apartament - Apartament65 https://www.4siostry65.pl/apartament-65/ prosto od firmy 4siostry. To była bardzo wygodna opcja, bo w apartamencie mogliśmy sobie wygodnie pomieszkać, bez zwracania uwagi na to, o której wracamy. Ceny mają atrakcyjne, wyjazd był udany, ten apartament jest bliziutko plaży, obok jest park sosnowy Natura 2000, polecam.
Odpowiedz
#4
Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście w pierwszej kolejności zastanowili się nad tym, w jaki sposób chcielibyście spędzić ten czas. Nie ma co ukrywać, że jeśli zdecydujecie się na odpowiednie domki, to będzie Wam o wiele prościej wypocząć w komfortowych warunkach. Właśnie dlatego powinniście zajrzeć do https://hthouseboats.com/dla-psow/ i pomyśleć nad tym, w jaki sposób te domki nad morzem z psem mogłyby wpisać się w Waszą wizję udanego wyjazdu.
Odpowiedz
#5
A my w tym roku planujemy się wybrać na wakacje nad polskie morze. Najchętniej odwiedzilibyśmy jakieś fajne spa nad morzem, żeby się naprawdę dobrze móc zrelaksować. Czy są jakieś takie miejsca, które moglibyście polecić? Czy ktoś z Was był na przykład w Sandra SPA w Pogorzelicy? I jak wrażenia? Czy byliście zadowoleni z pobytu w tym kompleksie?
Odpowiedz
#6
A macie już plany na wakacje 2021? Ja przeglądam sobie oferty w biurze podróży Coral Travel i wiele ofert mnie kusi. Zastanawiam sę jedynie czy latem będzie można podróżować po Europie bez większych problemów. Oby, bo naprawdę marzę już o odpoczynkuUśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
My w tym roku już od lutego mamy zarezerwowany domek w ośrodku Adamówka w Rewalu http://www.wakacjewrewalu.com.pl/wakacje-w-rewalu/. Byliśmy rok temu i super wypoczęliśmy od pracy i od tego całego szaleństwa które juz trwa od ponad roku. Ośrodek jest idealnym miejsce na wczasy z dziećmi - gwarantuje bezpieczeństwo, spokój i ciszę. Domki są nowe, dobrze wyposażone, właściciele sympatyczni, pomocni. Wszystko na plus - dlatego jedziemy tam ponownie.
Odpowiedz
#8
(22.03.2021, 13:47)karol33332 napisał(a): Ja podjąłem decyzje ,że na pewno skorzystam z bardzo dobrej oferty co zobaczyć w krakowie .Z tej oferty naprawdę warto teraz skorzystać.

ja to w krakowie szukam... ale...
Cool szukam sponsora Kraków  Wykrzyknik
Odpowiedz
#9
Ja wybrałem się z rodzinką na wakacje, pierwszy raz z psem. Trochę się tego obawialiśmy, bo w naszym mieście wiemy już, gdzie są kosze na psie odchody, gdzie można wyjść z psem, żeby się wybiegał itd. No ale koniec końców daliśmy sobie radę i było świetnie.
Odpowiedz
#10
Ja bym się nie w tym roku na nic nie nastawiał.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama