Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak znaleźć nowe hobby?
#11
Trzeba po prostu próbować kolejnych rzeczy, aż trafi się na to, co naprawdę nas kręci. Uśmiech Moja dziewczyna jakiś czas temu zamówiła obraz do malowania po numerach, bo uznała, że pomoże jej się to odstresować. W życiu nie sądziłem, że sam tak się w to zaangażuję - zawsze lubiłem różnego rodzaju robótki ręczne, szkicowanie itd, ale nigdy nie brałem tego na poważnie. Teraz praktycznie co wieczór siadam nad obrazem i po prostu kwadracik po kwadraciku go maluję - muszę przyznać, że moja dziewczyna miała rację i takie malowanie naprawdę potrafi zrelaksować. Obrazy kupujemy na stronie Twoje Hobby bo są bardzo szczegółowe i genialnie się potem prezentują na ścianie. Polecam spróbować, będzie jak znalazł dla kogoś, kto szuka nowego zajęcia. Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Oczywiście czytanie to najlepszy sposób na relaks i odpoczynek po pracy i świecie Uśmiech Ostatnio koleżanka poleciła mi ciekawą księgarnię, w której jest dużo książek. Tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/w-domu-moja-...31500.html możesz zobaczyć na własne oczy lub możesz zobaczyć przedmiot w swoich oczach. Powiedz mi, jakie książki czytasz.
Odpowiedz
#13
U mnie są to to wrotki. Kiedyś jeździłam na rolkach, ale retro wrotki dają mi o wiele więcej frajdy.
Odpowiedz
#14
Kto nie lubi kawy? No dobra, są takie osoby, ale cała reszta chyba nią nie pogardzi  A co sądzicie o baristyce? Jesienią lubię pić kawy typu pumpkin spice, zimą piernikowe, a na wiosnę świetnie sprawdza się moim zdaniem kawa z Madagaskaru. Moja mama zawsze była zagorzałą zwolenniczką żółtej Tchibo, ale ja wolę te prawdziwe i właśnie kupiłam sobie genialny młynek do kawy.
Odpowiedz
#15
Może warto zacząć podróżować? Dobrze jest znaleźć sobie na początek zaufane biuro. Ja ze swojej strony bardzo polecam biuro Itaka, są niezawodni.
Odpowiedz
#16
Może podróże? Ja wyjeżdżam często z biurem Itaka i to niesamowicie wciąga, a często mają dobre oferty Last Minute, z których warto skorzystać.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
no fajne macie zainteresowania Uśmiech
__________
pompy ciepła Olkusz
Odpowiedz
#18
Warto zacząć podróżować, łatwo znaleźć atrakcyjne oferty m.in. w biurze Itaka.
Odpowiedz
#19
Każdy ma inne preferencje, dlatego warto próbować nowych doświadczeń. Tylko w taki sposób najszybciej się dowiesz
Odpowiedz
#20
Ja niedawno zaczęłam dużo podróżować. Najlepiej robić to z biurem Itaka, masz pewność, że wszystko będzie przebiegało sprawnie i bez problemów.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama