Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
urlop z rodziną
#1
Cześć. W marcu przed zamknięciem hoteli udało mi się wybrać z rodziną do hotelu Crystal Mountain w Wiśle. Muszę przyznać, że hotel jest naprawdę wspaniały. Nie sądziłam, że będzie aż tak piękny jak na zdjęciach, a robi nawet jeszcze większe wrażenie.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
My byliśmy przed zamknięciem w Hotelu Lubicz, też świetne miejsce, spa, luksus Big Grin Szkoda, że nie udało nam się pojechać na święta, ale mam nadzieję, że jak najszybciej otworzą wszystko.
Odpowiedz
#3
Ja w tym roku planuje wyruszyć w jakieś tropiki z Itaką Big Grin
Odpowiedz
#4
Ja mam nadzieję, że w tym roku uda mi się na spokojnie pojechać do Hotelu Lubicz. Naprawdę byłam zadowolona z wakacji u nich. Szczególnie, że mają bardzo fajne spa i zabiegi. Polecam sprawdzić - https://www.hotel-lubicz.pl/wellnessspa/...ness-i-spa.
Odpowiedz
#5
W przypadku kiedy chcielibyście odpowiednio zadbać o swoje maluchy i jednocześnie ich bezpieczeństwo to może warto w takim razie zastanowić się nad wykorzystaniem takich rozwiązań, jak lokalizator GPS od https://bezpiecznarodzina.pl/ zarówno jeżeli chodzi o kontrolę tego gdzie się znajdują i jednocześnie czy znajdują się w strefie bezpiecznej. My zdecydowaliśmy się nad wykorzystaniem takiej opcji i również mamy kontrolę nad naszymi zwierzakami które sprawiają różne figle i lubią uciekać. Pozdrawiam i dajcie znać jak tam sobie radzicie!
Odpowiedz
#6
Ja w tym roku na urlop z rodziną planuję wybrać się do Grecji z Itaką Uśmiech Znalazłam super hotel z ofertą dostosowaną do dzieci.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Doskonałą bazą wypadową do zwiedzania pięknego województwa świętokrzyskiego dla jest hotel Europa w Starachowicach. Bardzo wysoki standard hotelu oraz oferowane zabiegi pozwolą dobrze odpocząć po intensywnie spędzonym dniu oraz podreperować zdrowie po np. przebytym covidzie. Na stronie https://europa-hotel.pl/strefa-indywidua...ctID=19341 można zapoznać się z pełną ofertą hotelu.
Odpowiedz
#8
Ja mam nadzieję odpocząć gdzieś w tropikach w tym roku, myślę o malediwach z Itaką, ale jeszcze nie jestem pewna...
Odpowiedz
#9
Czasem człowiek chciałby odpocząć od rodziny Big Grin
Odpowiedz
#10
Ja chwilę po wznowieniu lotów na Malediwy wybrałam się tam z Itaką Big Grin Wspaniałe miejsce!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama