Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pomysł na wyjazd
#11
A co realnie mogłoby przyczynić się do poprawy Waszego samopoczucia. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście zawsze szukali takich obiektów, w których dobrze wypoczniecie. Mnie w ostatnim czasie bardzo przekonują domki nad morzem w https://herbalsglamping.eu/romantyczny-pobyt bo uwielbiam takie okolice. Tam będzicie mogli zorganizować dla siebie i swojej drugiej połówki niesamowicie przyjemny weekend nad morzem. Pomyślcie nad tym, bo chodzi w końcu o Waszą relację.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Pomysł na wyjazd z opcją spa jest dobrym pomysłem, o ile natrafisz na spoko ośrodek i odpowiedni dla ciebie pakiet. Ja uwielbiam wyjazdy spa i dokładnie wiem co jest dla mnie najlepsze. Drugą ważną rzeczą jest miejscowość do której jedziesz. W tym roku przemówiło do mnie spa szklarska poręba. Zabukowałam tygodniowy pobyt w sierpniu.
Odpowiedz
#13
Ja jak tylko Itaka wznowi loty na Malediwy to planuję wybrać się do tego raju na ziemi Big Grin
Odpowiedz
#14
Ja polecam wybrać się na wakacje z biurem podróży Trade & Travel Company. Mają świetne oferty w przystępnych cenach.
Odpowiedz
#15
Ja polecam udać się na Malediwy z Itaką Uśmiech Wspaniałe miejsce!
Odpowiedz
#16
Jeśli wybieracie się nad polskie morze, to świetną propozycją w luksusowych warunkach są apartamenty za pośrednictwem https://www.blueapart.pl. Jest to operator w wynajmie, ale naprawdę profesjonalnie się tym zajmuje. W ofercie ponad 160 obiektów do wyboru więc naprawdę sporo. Każdego roku tysiące osób decyduje się na przyjazd w rejony nadmorskim miejscowości. Warto zaplanować sobie wyjazd z odpowiednim wyprzedzeniem, aby zarezerwować sobie odpowiednie miejsce noclegowe.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
Morze ruszycie się nad morze, do odpowiednich noclegowni? Akurat Grand Laola Spa http://www.laola.pl/grand-laola-spa/gran...menty.html to idealny wybór gdyż w ofercie posiadają także SPA, które może nas zrelaksować za wszystkie czasy. Apartamenty Laola są bardzo komfortowe i nowoczesne i to właśnie z tej okazji zalecałbym sprawdzić, co mają w zanadrzu. A to faktycznie robi wrażenie!
Odpowiedz
#18
Ja wybieram się na wycieczkę Mozaika Odessy z biurem konsorcjum.pl.
Odpowiedz
#19
Ja jadę z biurem Konsorcjum.pl na tydzień do Izraela. Lecę z Krakowa. Program zapowiada się naprawdę ciekawie. Do tego cena wycieczki była naprawdę atrakcyjna. Zresztą już kilkukrotnie korzystałam z usług biura i zawsze byłam bardzo zadowolona, więc nie mam obaw, a raczej tylko ekscytację przed wyjazdem Big Grin
Odpowiedz
#20
.......
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama