Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kosmetyki przeciwzmarszczkowe
#11
Nie trzeba mieć dużej ilości kosmetyków, najważniejsza jest jakość. Tutaj masz bardzo fajny krem przeciwzmarszczkowy https://www.permanent24.pl/pl/p/Xtra-Fac...czkowy/295 spróbuj, myślę ze będziesz zadowolona.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#12
Ano właśnie szukam czegoś dobrego i wcale nie najtańszego. Krem do twrzy kupuje się raz na kilka miesięcy, nie zamierzam na siebie żałować. I przyznam, że zamiast produktów naturalnych preferuję dermokosmetyki
Odpowiedz
#13
No to masz 2 propozycje - moje Avene i krem anuli, chociaż tutaj cena prawie 300 zł jest jednak dość znaczna... Nie wiem co musi mieć krem żeby tyle kosztować...
Odpowiedz
#14
Na rynku jest mnóstwo kosmetyków do wyboru, dlatego też powinniście dokonywać zakupu z rozsądkiem. Jak dla mnie, warto byłoby w pierwszej kolejności zajrzeć do https://www.zikodermo.pl/ i sprawdzić ich ofertę. Myślę, że może być ona dla Was bardzo atrakcyjna. Chodzi w końcu o to, by jak najskuteczniej zadbać o Waszą skórę.
Odpowiedz
#15
Kosmetyków z Avene w pielęgnacji cery dojrzałej używa moja mama. Ona od zawsze bardzo o siebie dbała i jak tylko zaczęły się pojawiać u niej zmarszczki to już wybierała odpowiednie kremy, serum. Dzięki temu 50 lat skończyła a ma cerę gładką i jędrną. Nawet pod oczami nie widać zmarszczek. Mi też już każe powoli wymieniać kosmetyki na takie o działaniu przeciwzmarszczkowym.
Odpowiedz
#16
Widać im wcześniej tym lepiej Uśmiech Ja mam krem nawilżający z Avene to aż muszę popatrzeć jaki ujędrniający czy wypełniający mogłabym sobie kupić za jakiś czas.
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#17
A czy one mają w ogóle skuteczność?
Odpowiedz
#18
Oczywiście, że takie kosmetyki są skuteczne. Ja nie powiem długo myślałam, że jak już masz zmarszczki to nic innego jak zabieg z botoksu nie pomoże ale po mojej mamie gdzie wiem, że nic sobie nie wstrzykiwała widzę ogromną różnicę. I to tylko działanie dobrych dermokosmetyków o działaniu wypełniającym zmarszczki.
Odpowiedz
#19
Moja żona zainwestowała w crystal meso. Jej skóra zawsze była podatna na zmarszczki i inne tego typu niedoskonałości, więc wspieram ją w tym, żeby czuła się jak najlepiej ze sobą i często pomagam jej szukać takich innowacyjnych zabiegów.
Odpowiedz
#20
royal bee elixir z bielendy dla kobiet dojrzałych na bazie mleczka pszczelego genialny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama