Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Leczenie blizn potrądzikowych
#1
Serdecznie polecam zabiegi laserowe w Centrum Medycznym ESDERM! Dzięki nim nareszcie pozbyłam się blizn potrądzikowych i w końcu mam gładką skórę, o której marzyłam od lat! Pełen profesjonalizm i gwarantowana skuteczność! Warto!
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Dobrze, że medycyna estetyczna poszła bardzo do przodu i można stosować nowoczesne metody. Na przykład leczenie laserem https://klinikamiracki.pl/laseroterapia/...y-lavieen/ Dzięki temu naprawdę ogrom kompleksów da się rozwiązać
Odpowiedz
#3
Warto spytać swojego dermatologa o leki i kosmetyki recepturowe. Co prawda wiele aptek odeszło od ręcznej produkcji leków ale taką receptę nadal zrealizujesz w aptekach sieci DOZ. Zachęcam do zapoznania się z taką możliwością - jestem pewna, że będziecie zadowoleni.
Odpowiedz
#4
Ja poszłam z moimi bliznami do Medic House w Krakowie i stwierdzam, że to był najlepszy możliwy wybór - jestem teraz o wiele bardziej pewna siebie.
Odpowiedz
#5
Jako że od zawsze przykładałam dużą wagę do pielęgnacji twarzy, a mimo to miałam problemy z trądzikiem, przebarwieniami i bliznami, wybrałam się do gabinetu Eco Clinic w Katowicach https://ecoclinic.pl/oferta/eco-zabiegi/...-na-twarz/ w którym poza standardowymi zabiegami na twarz i ciało, można skorzystać z ich oferty ECO. To opcja dla osób, które wolą pielęgnację naturalną, są w ciąży lub karmią piersią, bo kosmetyki używane podczas zabiegów są w pełni bezpieczne, wegańskie i nietestowane na zwierzętach. Mnie ich zabiegi naprawdę odmieniły cerę - teraz jest miękka, delikatna, nawilżona, o wiele mniej problematyczna. Regularnie wracam do gabinetu, bo jestem zachwycona efektami. Polecam wszystkim się do nich wybrać - Wasza skóra Wam za to podziękuje!  Serce
Odpowiedz
#6
W mojej ocenie zdecydowanie warto poświecić jednak więcej uwagi przede wszystkim na dobrą i sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej w której zabieg zostanie wykonany bezpiecznie i co najważniejsze z zadowalającym efektem końcowym. Jeżeli chodzi o mnie to akurat w przypadku Krakowa jak najbardziej mogę polecić klinikę Dermedik https://www.dermedik.pl/ Przede wszystkim świetne podejście do pacjenta, a co najważniejsze mezoterapia wykonana super fachowo Uśmiech
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama