Otrzymaliśmy 42% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księgowość - program do fakturowania
#1
Witam!
Szukam skutecznego rozwiązania w zakresie programu do fakturowania na 2021 rok, bo jak na razie nic konkretnego nie wpadło mi w oko pod względem opinii i jednocześnie też zakresu ceny za wykupienie licencji. Dobrze jakby można byłoby go też przetestować przez jakiś czas za darmo. Doradzicie?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
W takim razie warto szukając skutecznych rozwiązań w zakresie wsparcia dla księgowości to zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na na ofertę przygotowaną przez RafSoft 2021 https://www.rafsoft.net/ jak dla mnie zdecydowanie numer jeden jeżeli będziecie na etapie poszukiwań profesjonalnego podejścia, rozbudowanej funkcjonalności m.in - Szybkie wystawianie faktur, Eksport do wielu formatów XLS, HTML, CSV, Plik JPK, Wystawianie faktur, rachunków, paragonów itd. i też całkiem niezłej ceny za licencję na cały rok.
Odpowiedz
#3
Słuszny wybór, ja korzystam z wersji Standard i jak dla mnie w zupełności wystarcza. Stabilny program, który spełnia swoje zadanie. Cena i obsługa techniczna także jak dla mnie naprawdę bez jakichkolwiek zastrzeżeń, dlatego jak najbardziej warto wziąć ich pod uwagę.
Odpowiedz
#4
Dzięki wielkie za wskazówki! Wezmę pod uwage na pewno i oby jeszcze temat nam się trochę tutaj rozwijał Uśmiech
Odpowiedz
#5
W mojej opinii zdecydowanie warto tutaj wymienić program do księgowości od RafSoft 2021 https://www.rafsoft.net/ jest dostępny w pełnej wersji testowej żeby się co do nich przekonać przez cały miesiąc. Do tego poprawnie działające wsparcie techniczne i wygoda pracy na co dzień w księgowości bo jak się okazuje nie tylko są w stanie pomóc jak Plik JPK, Listy i Raporty, czy także Fakturowanie z magazynem
Odpowiedz
#6
A skoro już o wystawianiu faktur mowa, to jakie elementy koniecznie musi posiadać faktura zakupu? Ile zajęło Wam nauczenie się wystawiania takich faktur? Z jakiego oprogramowania najlepiej do tego korzystać? Możecie jakieś polecić?
Odpowiedz



Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Odnośnie fakturowania jak najbardziej mogę się zgodzić z RafSoft 2021 i również uważam, że jeżeli chodzi o wybór optymalnego rozwiązania w zakresie prowadzenia księgowości. Myślę, że z taką pomocą wszystko pójdzie po Waszej myśli i biznes będzie mógł się optymalnie rozwijać bez zbędnych problemów.
Odpowiedz
#8
Cześć korzystał ktoś może z usług księgowość wejherowo? Musze kogoś wynająć aby zajął się księgami rachunkowymi i się zastanawiam czy byłby to dobry wybór.
Odpowiedz
#9
W takim razie jeśli ma być to porządny i ceniony w wielu firmach program dla biura rachunkowego http://www.apeks-it.pl/oprogramowanie/dl...hunkowych/ to możecie postawić na kontakt z firmą Apeks-IT w przypadku których będziecie mogli liczyć na profesjonalizm, ogromne doświadczenie i terminowość przeprowadzonych realizacji oraz jego wprowadzenia w swoim biurze rachunkowym. Koniecznie dajcie znać jak to ostatecznie wyszło.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Szybkie linki

              Reklama