Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia
#1
Cześć, ostatnio uczestniczyłam w szkolenia BHP Kraków, prowadzonego przez: https://synergiagroup.eu/index.php. Ciekawe podejście do klienta i dużo przydatnej wiedzy. Uważam, że każdy w swoim miejscu pracy, powinien na poważnie podejść do tego szkolenia. Jednak firma ta ma bardzo bogatą ofertę szkoleń, znajdziecie tam też audytor wewnętrzny iso 9001 szkolenie.
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#2
Skończyłem rehabilitację i jestem na etapie poszukiwania pracy. Chciałbym podnieść swoje kwalifikacje, jakie kursy doszkalające w Warszawie, Krakowie polecacie, aby wzmocnić dodatkowo swoją kartę przetargową w negocjacjach z pracodawcami? Znalazłem coś takiego masaż tkanek głębokich kurs co sądzicie?
Odpowiedz
#3
Dzisiaj na rynku mamy naprawdę wiele możliwości, wiele interesujących i przydatnych szkoleń. Ja na stronie https://www.szkoleniadlakadr.pl/szkolenia/ znalazłam szkolenia z zakresu techniki scenicznej. Słyszałam, że w szczególności Pan Piotr Zajkiewicz to ogromny ekspert ds. elektroakustyki i instalacji scenotechnicznych. Dzięki niemu można się dowiedzieć chociażby jak unikać błędów w zamówieniach na usługi, dostawy scenotechniczne? I wielu innych cennych wiadomości.
Odpowiedz
#4
Moja znajoma prosiła mnie bym poszła z nią na szkolenie dla pediatrów, lecz ja ostatecznie nie poszłam z przyczyn prywatnych. Lecz później gdy słyszałam jej relacje to żałuje, że nie poszłam.
Odpowiedz
#5
A skoro już jesteśmy przy szkoleniach, to kto chciałby uzyskać uprawnienia elektryczne SEP G1? Jeśli są tutaj takie osoby, to polecam zapoznać się z ofertą kursu elektrycznego na stronie internetowej https://uprawnienia-sep-1kv.pl/. Po jego przejściu i następnie pozytywnym zaliczeniu egzaminu, takie uprawnienia otrzymacie na okres 5 lat Wink
Odpowiedz
#6
jeśli chodzi o szkolenia dla psychologów to zdecydowanie warto je robić w Centrum CBT w Warszawie. uczestniczę w miarę możliwości regularnie od lat. aktualnie podejmę się tematu samookaleczania wśród dzieci i młodzieży, gdyż szkolenie odbędzie się w niedługim czasie dokładniej mówiąc 15-16 maja. dla zainteresowanych zostawiam namiar na zapisy https://cbt.pl/szkolenia/terapia-poznawc...mlodziezy/
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#7
Podrzucam Wam linka nich - viessmann.ovh/dla-kandydatow/informacje/ Prowadzą szkolenia z zakresu OZE. Aktualnie to jedna z najprężniej rozwijających się branż. Warto iść w tym kierunku i się szkolić, bo można sobie fajną ścieżkę kariery wytyczyć.
Odpowiedz
#8
Najlepsze szkolenia jeśli chodzi o obsługę różnego typu maszyn budowlanych, wózków widłowych a także jeśli chodzi o kursy spawania, ma firma Oświata Lingwista - https://solidneszkolenia.pl/. U nas, regularnie wysyłamy pracowników na szkolenia i zawsze jesteśmy zadowoleni. Kursy są dostosowane do potrzeb rynku pracy, ciekawie prowadzone. Instruktorzy bardzo kompetentni, umieją przekazać wiedzę i zadbać o fajną atmosferę. Ze szkoleń mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jaki i firmy, a także instytucje państwowe.
Odpowiedz
#9
No to powiem Wam, że u nas szef zaczął już kilka dni temu przygotowania do tego, aby przyjąć nowych pracowników. Będziemy mieli nowe punkty otwarte. Już załatwione są lokale pod wynajem, pod konkretne lokalizacje. Trwa rekrutacja na pracowników. Nie będzie to łatwe zadanie, ale na szczęście na kluczowych stanowiskach mamy niemalże pełną obsadę. Wiecie, że bardzo pomogło nam rekrutacja pracowników szkolenia ? Szef na coś takiego nas wysłał i przyznam szczerze, że zyskaliśmy ogrom wiedzy, dzięki czemu wiedzieliśmy, jak tych pracowników szukać. Sprawdzajcie!
Odpowiedz
#10
Jeśli chodzi o szkolenia to przyda się z zakresu RODO bo ochrona danych osobowych to obecnie priorytet. Jeśli dopuścisz do wycieku danych to musisz się liczyć z ogromnymi karami a to nie przelewki. Polecam skorzystać z oferty https://www.isecure.pl/ która wykona audyt, poprawi luki i przeszkoli odpowiednio pracowników twojej firmy.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Linki użytkownika

              Reklama