Otrzymaliśmy 48% naszego celu ..
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności


Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szkolenia
#61
Na pewno warto robić szkolenia i kursy, to tylko podnosi naszą wartość na rynku pracy. Tutaj https://eventis.pl/kursy/tworzenie-stron-internetowych jest ciekawy kurs projektowania stron internetowych, może komuś się przyda
Odpowiedz


Nedds24.pl, to bardzo przyjazne forum wielotematyczne. Zapraszamy do darmowej rejestracji! Kliknij "rejestracja" i...
Dołącz do grona Użytkowników!

#62
Jeśli pracujecie w branży budowlanej i szukacie kursów przygotowawczych do egzaminów UDT, to na pewno was zainteresuje oferta Centrum Szkolenia Zawodowego w Gdańsku - https://solidneszkolenia.pl/szkolenia/ku...minow-udt/ Organizują szkolenia i kursy przygotowawcze do egzaminów UDT na żurawie przenośne (HDS), samojezdne, przewoźne, żurawie stacjonarne, warsztatowe, suwnice, dźwigi towarowo-osobowe, podesty ruchome, wózki jezdniowe podnośnikowe, a także inne według zapotrzebowania. Bo ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie kwalifikacyjne wydane przez Urząd Dozoru Technicznego.
Odpowiedz
#63
Zależy jakich szkoleń szukacie, ale jeżeli zadowolną was szkolenia eventowe, podczas, których moja koleżanka brała udział to mogę podesłać wam https://emtg.pl/ i sobie zerknijcie czy wam się podoba.Według mnie bardzo fajna propozycja na rozwój i nowe możliwości. Jeżeli lubie takie klimaty to jest dla was, polecam, podeślijcie też coś od siebie.
Odpowiedz
#64
Szkolenia z zakresu IT bardzo fachowo przeprowadza firma https://www.deeptechnology.ai naprawdę znają się na swojej pracy, moim zdaniem jak nikt inny.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Nedds24.pl - Najlepsze Forum i Radio Młodzieżowe na którym możesz porozmawiać dosłownie o wszystkim - począwszy od rozrywki, na finansach i polityce skończywszy. Każdy znajdzie tutaj dla siebie swój ulubiony kącik w którym będzie się czuć jak w domu. Dla nas nie ma tematów tabu. Porozmawiasz w kulturalny sposób o czym tylko chcesz i dzięki nam poznasz wiele wartościowych osób. Zapraszamy wszystkich którzy mają szeroki zakres zainteresowań i chcą o wszystkim co ciekawe rozmawiać do woli. Jest to forum zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którzy internet traktują nie tylko jako miejsce spotkań, ale także jako źródło wiedzy i wymiany poglądów.

              Linki użytkownika

              Reklama